Aktualności

W magicznej atmosferze świąt Bożego Narodzenia, Miejskie Centrum Kultury w Nowym Targu zorganizowało niezapomniane warsztaty dekorowania pierników dla najmłodszych.
Uczennice technikum żywienia i usług gastronomicznych Dominika Fryda i Agnieszka Truty wzięły udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Żywieniu.
Gościliśmy dzisiaj w naszej szkole uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Swarożynie.
Za nami pasjonujące spotkanie autorskie z Michałem Miśkiem Koterskim - poruszająca, pełna emocji opowieść o życiu, dramatycznych doświadczeniach i uzależnieniu. Wartościowa lekcja dla każdego.
Grupa uczniów z technikum architektury krajobrazu z klas 1 i 2 uczestniczyła w warsztatach dotyczących tworzenia MAKRAM- sznurkowych detali ozdobnych.
30 listopada 2023 roku grupa 14 wolontariuszy z Ekipy Rolnika wybrała się do Warsztatu Terapii Zajęciowej w Odrowążu na zabawę andrzejkową.
Tegoroczna XX edycja Małopolskiego Konkursu Stół pięknie nakryty odbyła się pod hasłem Wczoraj, dziś i jutro… i nawiązywała do trendów panujących w gastronomii dawnej i obecnie.
W piątek 17 listopada 2023 roku, uczniowie kształcący się w zawodzie technik agrobiznesu oraz słuchacze KKZ spotkali się z przedstawicielem firmy AGRARIUS panem Krzysztofem Kolarskim.
Miło nam poinformować, że nasza uczennica z klasy ITW Oliwia Buchinger otrzymała pierwszą nagrodę w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE NA PRACĘ PLASTYCZNĄ POD TYTUŁEM ODERWIJ SIĘ!.
Już od września 2023 roku trwały przygotowania do jesiennej ligi szkół ponadpodstawowych Ostrowskiej Szkoły Debaty doskonalącej umiejętność dyskutowania według zasad debaty oksfordzkiej. Organizatorem turnieju jest Muzeum Dom Rodziny Pileckich z siedzibą w Ostrowi Mazowieckiej.