Aktualności

Urodziny patrona szkoły to czas, który szczególnie intensywnie przeżywają pierwszoklasiści. To dla nich przygotowana została akademia, podczas której złożyli uroczyste ślubowanie. To do nich adresowane zostało przesłanie wynikające z biografii i twórczości Augustyna Suskiego. Radością i nadzieją napawa fakt, że młodzi chętnie podjęli wyzwania, które stawia przed nimi patron. Dali temu wyraz jako uczestnicy konkursów wiedzy o patronie szkoły oraz plastycznego. W obu bezkonkurencyjna okazała się klasa I technikum weterynarii. Zwycięskiej klasie i wszystkim pozostałym gratulujemy wiedzy i kreatywnych pomysłów.
Dnia 10 listopada 2022 roku odbył się apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości połączony z ogólnopolską akcją Szkoła do hymnu.
06.12.22r. odbyły się w naszej szkole Mikołajki. Przebraliśmy się tego dnia w stroje związane tematycznie ze świętami. Pojawiły się Śnieżynki, Mikołaje, elfy, choinki, bałwanki itp. Było kolorowo i wesoło.
W dniu 10. listopada uczciliśmy w naszej szkole wigilię Narodowego Święta Niepodległości wspólnym odśpiewaniem Mazurka Dąbrowskiego, włączając się w zainicjowaną przez MEiN, ogólnopolską akcję; Szkoła do hymnu. Na trwałe wpisała się ona w ceremoniał szkolny.
W dniu dzisiejszym, tj. 11 listopada 2022r. Samorząd Uczniowski naszej szkoły, podobnie jak władze samorządowe, przedstawiciele wielu placówek oświatowych i instytucji oraz mieszkańcy Sokołowa Podlaskiego wziął udział w oficjalnych obchodach sto czwartej rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
W dniu 04.11.2022r. w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy został podsumowany powiatowy konkurs Zwierzęta – lubię, szanuję, dbam, połączony z konferencją poświęconą zwierzętom.
"Książki kochają każdego, kto je otwiera, dając mu poczucie bezpieczeństwa i przyjaźń, niczego w zamian nie żądając...' Cornelia Funke