Aktualności

Pod koniec ubiegłego roku Zespół Szkół CKR w Starym Lubiejewie wzbogacił się o nową, wymarzoną przez nauczycieli i uczniów pomoc dydaktyczną. Jest to ciągnik VALTRA A105.
Uczniowie ZSCKR w Bydgoszczy uczestniczyli w wyjątkowych zajęciach praktycznych.
W dniu 10.01.2022 r. o godz. 10.00 odbyły się eliminacje stopnia podstawowego XXXVII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej 2022. Organizatorem Olimpiady Wiedzy Ekologicznej jest Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, przy wsparciu Ministra Środowiska, jednostek Ligii Ochrony Przyrody oraz współpracy z Toyotą Motor Poland.
Nasza czarodziejska moc działa! Pewnie pamiętacie, że jesienią ub. roku adoptowaliśmy Rachel- niedługo później (jako nasz czwarty adopcyjny podopieczny) znalazła swój dom.
Z dumą i radością informujemy, że Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu już po raz trzeci otrzymał srebrną tarczę w Rankingu Najlepszych Liceów i Techników Perspektywy 2022.
Nasza szkoła wzbogaciła się o kolejny zestaw przeznaczony dla rolnictwa precyzyjnego!
6 stycznia 2022 r. po raz kolejny w Sokołowie Podlaskim odbył się Orszak Trzech Króli. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami oraz uczniami naszej szkoły jako Orszak Europejski stanowili świtę Króla Kacpra VII.
Miło nam poinformować, iż uczeń klasy III B4 – Paweł Wasilewski otrzymał stypendium w ramach programu Lubelska Kuźnia Talentów 2021-2023.
Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku po raz szesnasty zorganizował Olimpiadę Wiedzy o BHP i Rolnictwie. Celem zmagań jest upowszechnienie problematyki w zakresie bezpieczeństwa pracy w gospodarstwie rolnym oraz poszerzenie wiedzy i wprowadzenie nowych rozwiązań technologicznych w rolnictwie.
W środę, 15 grudnia 2021 roku odbyła się kolejna edycja Konkursu Nakrywania Stołów Bożonarodzeniowych. W zmaganiach wzięło udział siedem zespołów ( 2 osoby z żywienia i 2 osoby z architektury), których zadaniem było ułożenie świątecznego menu, dobranie odpowiedniej zastawy i udekorowanie stołu.