Aktualności

W dniu 9 czerwca 2022 roku klasy pierwsze, technikum żywienia oraz technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki pod opieką wychowawców wybrały się na wycieczkę do Wadowic oraz Zatoru. Wczesną porą młodzi uczestnicy wycieczki zebrali się na parkingu szkoły, a następnie wyruszyli w podróż, która trwała ponad trzy godziny.
Z okazji jubileuszu 25 – lecia pielgrzymki św. Jana Pawła II na Podhale, w Sanktuarium Matki Bożej Ludźmierskiej 7 czerwca b. r. odbyła się uroczysta Msza Święta.
6 czerwca 2022 roku w gościnnych progach naszej szkoły odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pt. Znani nieznani. Polacy światu, przygotowanej przez Departament Współpracy z Polonią i Polakami za Granicą MSZ we współpracy z Archiwum Polskiej Akademii Nauk. Wystawa przybliża sylwetki Znanych Nieznanych Polaków i osób pochodzenia polskiego, które zasłynęły swoimi osiągnięciami na świecie, jednak często nie są kojarzone z Polską. Ekspozycja ma nie tylko popularyzować ich sylwetki, ale także uświadamiać jak wielu znanych twórców, odkrywców czy osób biznesu związanych jest z państwem polskim.
Drużyna w składzie: Michał Nowak, Paweł Borowiecki, Kacper Miras - uczniowie klasy 3 technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, zajęła II miejsce i zdobyła tytuł WICEMISTRZA WOJEWÓDZKIEGO w konkursie Wojewódzkie mistrzostwa wiedzy z zakresu techniki, obsługi maszyn i rozpoznawania agrofagów.