Aktualności

W sobotę, 8 czerwca 2019 r., uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sokołowie Podlaskim wzięli udział w Jarmarku na Starym Mieście organizowanym przez Sokołowskie Towarzystwo Społeczno – Kulturalne.
W dniu 5 czerwca Uczniowie klasy I technikum rolniczego na zaproszenie firmy Pioneer wzięli udział w imprezie plenerowej "Dni pola".
Gospodarze - ZS CKR w Gołotczyźnie najlepszy w międzynarodowym konkursie dla młodych rolników.
W dniach 17 oraz 31 maja 2019 r. uczniowie klasy I FTH (Technik Rolnik) pod opieką p. Joanny Arent po raz kolejny wzięli udział w warsztatach w ramach projektu "Akademia Przyszłości".
W dniach 7-8 czerwca w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej, odbyły się Eliminacje Centralne XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Organizatorem tegorocznej edycji olimpiady był Uniwersytet Przyrodniczy w Krakowie. W zmaganiach olimpijskich na szczeblu Centralnym wzięło udział ponad 200 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Uczniowie rywalizowali ze sobą w 11 blokach tematycznych.
18 uczniów naszej szkoły wróciło ze stażu zawodowego, który odbył się dniach od 27 maja do 7 czerwca 2019 roku. Staż odbył się w ramach projektu Alternatywne formy i kierunki użytkowania zwierząt, szansą na zwiększenie dochodów z produkcji rolniczej i poprawy samozatrudnienia absolwentów naszej szkoły, który realizowany jest w Zduńskiej Dąbrowie od września 2017 roku w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.
18 uczniów naszej szkoły wróciło ze stażu zawodowego, który odbył się dniach od 27 maja do 7 czerwca 2019 roku. Staż odbył się w ramach projektu Alternatywne formy i kierunki użytkowania zwierząt, szansą na zwiększenie dochodów z produkcji rolniczej i poprawy samozatrudnienia absolwentów naszej szkoły, który realizowany jest w Zduńskiej Dąbrowie od września 2017 roku w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Rok temu do Nienburga wyjechała grupa uczniów z technikum rolniczego.
"Dziękuję wszystkim nauczycielom i pedagogom za poświęcenie i trud włożony w rozwijanie i szerzenie świadomości rolniczej wśród młodzieży"
Zespół Szkół w Golądkowie słynie z otwartości na potrzeby społeczeństwa, w którym funkcjonuje. Przejawem tego jest chociażby fakt, że chętnie dzieli się swoimi zasobami. Tym razem drzwi naszej szkoły stanęły otworem dla dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 5 w Pułtusku.
Dnia 30 maja w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Golądkowie im. J. Dziubińskiej odbył się dzień sportu szkolnego. Cała społeczność uczniowska wraz z Dyrekcją szkoły oraz nauczycielami zebrała się tuż obok muzeum. Na samym początku uroczystości Pani Dyrektor Ewa Leszczyńska przywitała zebranych oraz pokrótce przedstawiła harmonogram dnia. Uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w konkurencjach sportowych, które wymagały dużo sprytu i wysiłku fizycznego.