Aktualności

W akcji wzięli udział uczniowie klasy IV technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, którzy pracowali przez 3 godziny.
W szkole w Bogdańczowicach rozpoczęła się budowa nowoczesnej hali do zajęć praktycznych.
W środę 3 maja 2023 r. nasza szkoła, podobnie jak władze samorządowe, przedstawiciele wielu placówek oświatowych i instytucji oraz mieszkańcy Sokołowa Podlaskiego wzięła udział w oficjalnych, wyjątkowych obchodach 232 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
28 kwietnia 2023 roku podczas uroczystej akademii pożegnaliśmy kolejny rocznik absolwentów naszej szkoły.
26 kwietnia 2023r. uczennice naszej szkoły - Zuzanna Zielińska i Julia Kalinowska uczestniczyły w XIV Świętokrzyskim Konkursie Poezji w Języku Angielskim. Z radością informujemy, że Zuzanna Zielińska - uczennica klasy IV Technikum Weterynarii otrzymała wyróżnienie w tegorocznej edycji konkursu.
28 kwietnia 2023 r. w ZSCKR w Kamieniu Małym pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów technikum. Na uroczysty apel przybyli zaproszeni goście: Pan Dariusz Jaworski Burmistrz Miasta i Gminy Witnica oraz rodzice tegorocznych absolwentów. W krótkim wystąpieniu pan burmistrz pogratulowali absolwentom ukończenia szkoły i życzył samych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym oraz przekazał dla tegorocznych maturzystów pamiątkowe długopisy.