Aktualności

Jedną z metod nowoczesnego nauczania są wyjazdy zawodozanwcze. W tym roku Agro Show w Bednarach odwiedziło 42 uczniów wraz z opiekunami ZS CKR w Nadożu kształcących się w technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz technikum rolniczym
II miejsce chłopców w Powierciu w Eliminacjach do Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych w przeciąganiu liny.
3 dni wystawy, 120 ha powierzchni, 22 lata tradycji, 700 wystawców, 120 tysięcy zwiedzających. Jak co roku nie mogło zabraknąć na niej młodzieży z naszej szkoły.
W miniony weekend w Ludźmierzu odbyła się IX Podhalańska Wystawa Zwierząt Hodowlanych organizowana przez Krajowy Związek Hodowców Czerwonego Bydła Polskiego oraz Polską Federację Hodowców Bydła i Producentów Mleka.
22 września w ZS CKR w Starym Lubiejewie odbyły się eliminacje strefowe do II Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych w Przeciąganiu Liny. Mistrzostwa zostały objęte honorowym patronatem wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryka Kowalczyka. Organizatorem głównym zawodów jest Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sokołowie Podlaskim i Polski Związek Przeciągania Liny.