Konkursy i Warsztaty

Dnia 29.01.2024 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród w powiatowym konkursie, zorganizowanym przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej. Temat konkursu to: Nie marnuję, segreguję, odzyskuję.
W dniu 31 stycznia 2024 r. w Zespole szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Grudziądzu już po raz kolejny odbył się wojewódzki konkurs Najlepszy w Zawodzie Kucharz.
W dniu 5 stycznia 2024 r. uczniowie: Roksana Ryniec, Michał Janiszyn, Oliwia Słowińska i Wojciech Ormiński wzięli udział w 2 edycji konkursu języka angielskiego, organizowanego przez ZS CKR w Dobrocinie. Był to etap szkolny, w którym uczniowie zmierzyli się z testem na poziomie rozszerzonym
W dniu 12 grudnia 2023r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jana Pawła II w Brzostku odbył się Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej przeznaczony dla uczniów okolicznych szkół podstawowych. Wybór repertuaru oraz akompaniamentu należał do wykonawcy, ale słowa piosenki miały być związane z tematem przewodnim konkursu - WIARA.
Przywrócenie wymiaru sakralnego rzeczywistości jest jedynym sposobem uratowania człowieka. Słowa Krzysztofa Pendereckiego były mottem tegorocznego konkursu NIEPODLEGŁOŚĆ JEST Z NAS zorganizowanego przez: Stowarzyszenie Wspólnota Ziemi Dębickiej, II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego w Dębicy, Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy.