Konkursy i Warsztaty

W dniu 4 marca 2019r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie odbyła się kolejna edycja Anglojęzycznego Konkursu Piosenki Walentynkowej.
2 marca 2019 roku Julia Żyłowska odebrała nagrodę w Międzynarodowym Konkursie Artystycznym w Turku.
W odpowiedzi na zaproszenie Wydziału Przyrodniczego Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego w Siedlcach uczniowie klas drugich i trzecich Technikum w zawodach technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz technik żywienia i usług gastronomicznych pod opieką nauczycieli uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych prezentowanych przez poszczególne instytuty wydziału.
28 lutego W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augusta Zamoyskiego w Jabłoniu odbył się I Międzyszkolny Konkurs Języków Obcych. Do udziału w konkursie zaproszono uczniów klas ósmych i klas III gimnazjum z okolicznych szkół.
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych od września 2018r. przystąpił do realizacji projektu edukacyjnego związanego z ochroną pszczół.
Finał X Regionalnego Konkursu Młodzieży Szkół Rolniczych - W rolnictwie można pracować bezpiecznie odbył się 23 listopada 2018 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Leśnej Podlaskiej.
Sukces ucznia ZS CKR w Kowalu w Regionalnym Konkursie Orki dla Młodzieży Szkół Rolniczych w Bielicach.
W dniach 23-26 kwietnia odbyły się warsztaty zawodowe dla uczniów szkół gimnazjalnych powiatu i okolic.
24 kwietnia w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie odbyło się uroczyste podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”.
Eliminacje okręgowe XLII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych odbyły się w dniach 20-21 kwietnia w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sejnach (woj. podlaskie)