Sport

Na hali sportowej SP w Oleszycach odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt o Puchar Dyrektora ZSCKR w Oleszycach. W zawodach startowały drużyny z województwa podkarpackiego. Po sportowej walce nasza drużyna zdobyła 3. miejsce.
Świetnie spisała się reprezentacja naszych dziewcząt w drużynowych biegach przełajowych. Z zawodów powiatowych, które odbyły się na nowotarskim lotnisku wracamy z brązowymi medalami.
W czwartek 30.03.2023 na hali sportowej OSiR w Siedlcach zostały rozegrane regionalne igrzyska w tenisie stołowym.
Drużyna żeńska Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Leśnej Podlaskiej zajęła III miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w Koszykówce – Licealiadzie.
W dniu 07 marca 2023 r. odbył się Finał Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców. Gospodarzem rozgrywek było LO w Miedzyrzecu Podlaskim
27 lutego 2023 roku odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa w tenisie stołowym. W zawodach uczestniczyło 41 uczniów. Rozgrywki toczyły się w kategorii dziewcząt i chłopców, systemem pucharowym do dwóch przegranych spotkań.
24.02.2023 r odbył się turniej w piłkę nożną halową o Mistrzostwo Województwa Podkarpackiego Szkól Rolniczych o Puchar Dyrektora ZSCKR w Nowosielcach.
Ze srebrnym medalem wróciły nasze szczypiornistki z Licealiady miejskiej w piłce ręcznej dziewcząt. Turniej odbył się w miniony wtorek, 21 lutego 2023 r. na hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Nowym Targu, a uczestniczyły w nim zespoły reprezentujące wszystkie szkoły średnie z Nowego Targu.
W środę 07.02.2023 odbyły się w Zespole Szkół nr1 powiatowe Igrzyska szkół ponadpodstawowych w tenisie stołowym.
W piątek 10 lutego uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego udali się na narty do Tylicza.