Sport

Jazda rowerem - wspaniała pasja, którą po raz kolejny uczniowie naszej szkoły mogli rozwijać. Tym razem udaliśmy się w urokliwe okolice Krościenka nad Dunajcem.
Zakończyliśmy tegoroczne zmagania w ramach Powiatowej Spartakiady Młodzieży turniejem piątek piłkarskich.
W dniu 4.04.2024 reprezentacje naszej szkoły rywalizowały w zawodach powiatowych w piłce nożnej dziewcząt i chłopców w Terespolu.
Kolejną imprezą charytatywną po Biegu Gwiazdkowym, był Gorzowski Bieg Wielkanocny.
W rywalizacji wzięło udział 13 zespołów złożonych z pracowników oświaty szkół rolniczych z: Karolewa, Sypniewa, Nowosielec, Swarożyna, Chrobrza, Golądkowa, Kowala, Marszewa, Okszowa, Radomia, Siennicy Różanej, Sandomierza oraz gospodarz turnieju Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Potoczku.
W dniu 19. stycznia uczniowie klasy II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych wybrali się na wycieczkę do Dębicy.
W styczniu 2024 grupa uczniów z naszej szkoły pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego, szkolnym busem udała się na narty do Tylicza. Po 2-godzinnej jeździe byliśmy na miejscu. Warunki do jazdy były dość dobre i zaczęła się nasza przygoda z nartami.
16 grudnia odbyła się jubileuszowa, X edycja Gorzowskiego Biegu Gwiazdkowego. Wyjątkowa inicjatywa, której priorytetem, obok rywalizacji sportowej, jest coroczna akcja charytatywna.100% wpłat za udział w biegu, przekazywana jest na wybrany, szczytny cel.