Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w NOWYM TARGU
Adres

ul. Kokoszków 71

34-400 - Nowy Targ

woj.małopolskie

tel. 18 266-27-71

email: zsckr@nowytarg.pl

www: www.zsckr.nowytarg.pl

Nasze Wiadomości
W dniu 12 stycznia 2024 roku uczniowie klasy 2 i 3 TA/TTnOW oraz IV TTnOW wzięli udział w wykładzie pt. Nowoczesne Trendy w Turystyce.
W dniu 31 stycznia 2024 roku Wolontariusze z Ekipy Rolnika gościli na świątecznym kolędowaniu w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Odrowążu.
Z dumą informujemy, że nasza utalentowana uczennica, Antonina Bednarczyk z klasy I TW, zdobyła 5. miejsce w zawodach narciarstwa alpejskiego podczas Licealiady, które odbyły się w Kluszkowcach.
W miniony piątek, 2 lutego, szkolna sala gimnastyczna zamieniła się w kameralną salę kinową, w której odbył się Wieczór Filmowy.
Zgodnie z tradycją, w tłusty czwartek każdy powinien zjeść chociaż jednego pączka, aby przez cały rok nie opuszczało go szczęście.
Miło nam poinformować, że zespół naszych uczniów z kierunku Agrobiznes w składzie: Mateusz Fudala, Andrzej Stękała, Mateusz Molek, Grzegorz Brawiak, Jarosław Możdżeń, Wojciech Jańczy zajął wysokie 7 miejsce spośród 52 zgłoszonych prac w ogólnopolskim konkursie na najlepszy biznesplan Moje zrównoważone i innowacyjne gospodarstwo.
W dniu 17.01.2024 r w naszej szkole odbyła się akcja profilaktyczna z udziałem lekarza rodzinnego p. Marceli Dzioboń na temat profilaktyki cukrzycy i otyłości.
Po raz kolejny ZSCKR Nowy Targ otrzymał "srebrną tarczę" w rankingu "Perspektyw".
W tym roku Apel Wigilijny miał wyjątkowy charakter, ponieważ uczestniczyli w nim licznie nasi absolwenci, niektórzy z rodzinami, ale wszyscy z głowami fajnych wspomnień z czasów szkolnych.
Po raz kolejny mogliśmy wziąć udział w Weekendzie Cudów oraz pomóc rodzinie.
Kiedy przychodzi grudzień w naszej szkole zaczyna się przedświąteczna krzątanina, której towarzyszy iście świąteczny nastrój.
13.12.2023 r. odbyła się licealiada miejska w piłce ręcznej dziewcząt. Gospodarzem zmagań był ZSTiP w Nowym Targu.
Mateusz Fudala, uczeń kl. III technikum agrobiznesu, zakwalifikował się do finału X Ogólnopolskiego Konkursu INDEKS DLA ROLNIKA.
Trzecie miejsce dla NATALII JAROS, uczennicy klasy czwartej technikum technologii żywności w konkursie języka niemieckiego Mój zawód jest super.
Anna Klejka, uczennica technikum weterynarii otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2023/2024.
Nasze Video
Nasze Zdjęcia