Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w NOWYM TARGU
Adres

ul. Kokoszków 71

34-400 - Nowy Targ

woj.małopolskie

tel. 18 266-27-71

email: zsckr@nowytarg.pl

www: www.zsckr.nowytarg.pl

Nasze Wiadomości
Uroczyste otwarcie wystawy "Znani nieznani. Polacy Światu" w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu
Wakacje na półmetku, a uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu wcale nie mają ochoty odpoczywać. Lipiec był dla nich kolejnym miesiącem pełnym wrażeń związanych z nauką praktycznych umiejętności.
Uczniowie ZSCKR Nowy Targ uczestniczyli w kursach: rachunkowości rolnej oraz planowania diet z wykorzystaniem profesjonalnych programów komputerowych.
7 czerwca klasy weterynaryjne pierwsza i druga w ramach edukacji zawodowej oraz wzajemnej integracji, w trochę już przedwakacyjnym klimacie odwiedziły Tatrzański Park Edukacyjny w Zakopanem.
Uczniowie klas II, III i IV z technikum kształcącego w zawodzie technik agrobiznesu oraz technik turystyki na obszarach wiejskich uczestniczyli w Krajowych Dniach Pola w Sielinku.
Uczniowie z technikum agrobiznesu oraz technikum weterynarii w ramach zajęć z chowu i hodowli zwierząt odwiedzili gospodarstwo ekologiczne w Chyżnem
Tegoroczne eliminacje centralne XLVI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych odbyły na terenie Kampusu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Nasze Video
Nasze Zdjęcia