Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w NOWYM TARGU
Adres

ul. Kokoszków 71

34-400 - Nowy Targ

woj.małopolskie

tel. 18 266-27-71

email: zsckr@nowytarg.pl

www: www.zsckr.nowytarg.pl

Nasze Wiadomości
W dniu 12.04.2021 r. odbyło się w Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu rozstrzygnięcie wiosennego konkursu gwarowego: Wieśniane słowa- wieśniane nuty.
Od marca 2020 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu wspólnie z PZU realizujemy projekt pn.: WIEDZA TO NASZA SIŁA - zwiększenie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży z powiatu nowotarskiego i tatrzańskiego poprzez innowacyjne zajęcia stacjonarne i wyjazdowe, w ramach ogólnopolskiej akcji POMOC TO MOC.
Z duma i radością informujemy, że w konkursie Zero Food Waste: nie marnuję żywności w kategorii słodko/słono wyróżnienie za Chocobread przyznano Sofii Sokolovskiej z kl. III Branżowej Szkoły I stopnia kształcącej w zawodzie kucharz.
12 kwietnia to najsłodszy dzień w roku, bo właśnie wtedy, na całym świecie, obchodzony jest Światowy Dzień Czekolady.
W dniu 24 marca br. w naszej szkole odbył się finał IV edycji konkursu MISTRZOWIE w KUCHNI 2021. Tematem przewodnim tegorocznych zmagań kulinarnych była bryndza podhalańska.
Spieszymy donieść, że nasza szkoła została laureatem ogólnopolskiego konkursu grantowego, który jest częścią projektu edukacyjnego TO(działa)MY!
Sofia Sokolovska uczennica Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu zajęła I miejsce w XXII Małopolskim Konkursie Szkół Gastronomicznych - Kuchnia bez granic.
Poprawa jakości powietrza wymaga kształtowania w młodym pokoleniu poczucia odpowiedzialności i solidarności.
Krew to dar, którym bardzo chętnie i z zaangażowaniem się dzielimy.
Pomimo różnych trudności i obostrzeń w Zespole Szkół centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu tradycji stało się zadość.
W dniu 9 lutego 2021 r. odbyła się (on –line) uroczysta gala laureatów konkursu Niepodległa piórem i obiektywem, zorganizowana przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego jest pierwszą szkołą w Nowym Targu, która z inicjatywy Dyrekcji oraz nauczycieli mgr Agnieszki Brela – Lasota oraz mgr Daniela Suskiego zakupiła defibrylator AED.
Z ogromną dumą i radością informujemy, że Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu otrzymał srebrną tarczę w tegorocznym Rankingu Najlepszych Liceów i Techników Perspektywy 2021.
26 stycznia obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Transplantacji. Przypada on w rocznicę pierwszego w Polsce udanego przeszczepu nerki, który miał miejsce w 1966 roku w I Klinice Chirurgicznej Akademii Medycznej w Warszawie.
Uczniowie szkoły, przyszli kierowcy od nowego roku będą szkolić swoje umiejętności jeżdżąc fabrycznie nowym samochodem marki Volkswagen T-Roc, który zakupił Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu.
Nasze Video
Nasze Zdjęcia