Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w NOWYM TARGU
Adres

ul. Kokoszków 71

34-400 - Nowy Targ

woj.małopolskie

tel. 18 266-27-71

email: zsckr@nowytarg.pl

www: www.zsckr.nowytarg.pl

Nasze Wiadomości
Tak bardzo wyczekiwany przez uczniów czas wakacji właśnie się rozpoczął. Jednak zanim wyruszyliśmy po wakacyjną przygodę spotkaliśmy się 21 czerwca, by uroczyście zakończyć rok szkolny.
7 czerwca w nowotarskiej Wieży Wodnej odbyła się uroczystość wieńcząca konkurs ,Wincenty Witos- człowiek czynu i wolności organizowany przez ZSCKR w Nowym Targu dla uczczenia Roku Witosa i 150. rocznicy urodzin wielkiego Polaka.
Spieszymy z informacją, że Paulina Dziadoń uczennica klasy III technikum technologii żywności zajęła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym SAPERE AUDE.
Szanowni Państwo, informujemy, że komisja konkursowa po burzliwych obradach wyłoniła zwycięskie prace i przyznała następujące miejsca:
Zespół Regionalny ZWYRT działający od 10 lat przy naszej szkole w dniach 27-28 maja wziął udział w II Ogólnopolskim Przeglądzie Kultury Ludowej Zatańcz ze mną kujawiaczka.
Mateusz Fudala, uczeń klasy III technikum agrobiznesu został laureatem XLVII edycji OWiUR w bloku produkcja zwierzęca.
Andrzej Stękała, uczeń klasy III technikum agrobiznesu zdobył już po raz drugi pierwsze miejsce w Konkursie Literackim PIĘKNO MAŁOPOLSKI – SŁOWEM OPISANE.
W minionym tygodniu odwiedziła nas Pani Małgorzata Matuszek- manager i sommelier w Vincitore Ristorante Pizza Napoletana.
W okresie od 22 kwietnia do 4 maja 2024 roku, 31 uczniów Zespołu Szkól Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu realizowało praktyki zawodowe dofinansowane przez Unię Europejską w greckiej miejscowości Panteleimonas na Riwierze Olimpijskiej.
W dniach 24 -25 kwietnia 2024 r. odbyła się kolejna edycja Festiwalu Zawodów w Małopolsce 2024.
W dniu 26 kwietnia b.r. w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie klas maturalnych.
22 kwietnia szkoła rolnicza powitała w swych progach blisko trzystu ósmoklasistów w ramach dnia otwartego.
Gorzka, mleczna, nadziewana – czekolada w każdym wydaniu smakuje wyśmienicie. 12 kwietnia w naszej szkoły świętowaliśmy słodki Dzień Czekolady.
15 marca w naszej szkole odbyło się wyjątkowe wydarzenie kulturalne, które było zwieńczeniem projektu pn. W domu Mistrza – krakowskim szlakiem Jana Matejki, realizowanego od października 2023 roku aż do marca br.
Nasze Video
Nasze Zdjęcia