Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w NOWYM TARGU
Adres

ul. Kokoszków 71

34-400 - Nowy Targ

woj.małopolskie

tel. 18 266-27-71

email: zsckr@nowytarg.pl

www: www.zsckr.nowytarg.pl

Nasze Wiadomości
Uczniowie szkoły, przyszli kierowcy od nowego roku będą szkolić swoje umiejętności jeżdżąc fabrycznie nowym samochodem marki Volkswagen T-Roc, który zakupił Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu.
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu wziął udział w XVII Małopolskim Konkursie: Stół pięknie nakryty – przysmaki na bożonarodzeniowym stole.
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu bierze udział w innowacyjnym projekcie edukacyjno-społecznym TO(działa)MY!, którego inicjatorem jest UNICEF Polska i Fundacja Santander Bank Polska.
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu bierze udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej: Razem na Święta, której celem jest m.in budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych.
W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego, projekt pn. Intensyfikacja kształcenia rolniczego w szkołach prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na terenie województwa małopolskiego, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu doposażył pracownie do zajęć praktycznych w technikum kształcącym w zawodzie technik weterynarii za łączną kwotę 212.000 zł.
Kiedy przychodzi grudzień w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu zaczyna się przedświąteczna krzątanina. Chociaż szkolnymi korytarzami przechadza się niewielu uczniów, to jednak na Kokoszkowie zagościła iście świąteczna atmosfera.
Nasza szkoła od listopada bieżącego roku dołączyła do edukacyjnej społeczności eTwinning.
W grudniu b.r. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego wziął udział w projekcie SZLACHETNA PACZKA. Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce.
W dniu 11 grudnia 2020 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu z udziałem szanownych gości i przy zachowaniu wszelkich zasad reżimu sanitarnego odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców szkolnych konkursów.
Na przełomie listopada i grudnia kadra kierownicza, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu uczestniczyli w kursie pierwszej pomocy.
Zima to najgorszy czas dla bezdomnych zwierząt, których niestety wciąż jest w naszym regionie bardzo dużo.
Listopad to miesiąc urodzin Augustyna Suskiego patrona Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu.
W piątkowe popołudnie 20 listopada b.r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu pan dyrektor mgr inż. Łukasz Fudala oraz pani dyrektor, mgr Anna Jachymiak wręczyli dyplomy Stypendystom Prezesa Rady Ministrów.
W poniedziałek 23 listopada br. uczniowie z klasy II i III technikum kształcącego w zawodzie technik agrobiznesu oraz z klasy IV technikum kształcącego w zawodzie technik turystyki wiejskiej wzięli udział w szkoleniu na temat Możliwości rozwoju na obszarach wiejskich z uwzględnieniem PROW 2014-2020.
Młodzież z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu zajęła III miejsce w konkursie pod nazwą KONKURS NA NAJCIEKAWSZY FILM O TEMATYCE OCHRONY BIORÓŻNORODNOŚCI W KRAJOBRAZIE ROLNICZYM zorganizowanym przez Fundację na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa FDPA w Warszawie.
Nasze Video
Nasze Zdjęcia