Wyjazdy

W dniu 5 czerwca 2023 r. 15 uczniów naszej szkoły z klas I, II i III Technikum kształcący się w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki brało udział w Krajowych Dniach Pola Sielinko. Był to trzeci dzień wystawy poświęcony młodzieży szkół rolniczych z całej Polski zwany Dniem Młodego Rolnika. Uczniowie uczestniczyli w lekcjach polowych poświęconych nowoczesnemu rolnictwu, doradztwu rolniczemu i energii odnawialnej dla rolnictwa.
redakcja2023-06-06
Krajowe Dni Pola Sielinko 2023
W niedzielę, 28 maja 2023 r. Dyrektor Szkoły p. Sławomir Wróblewski oraz poczet sztandarowy pod opieką p. Adama Młyńskiego uczestniczyli w ogólnopolskich obchodach Święta Niepodległościowego Ruchu Ludowego w Starej Błotnicy.
Dnia 18 maja 2023 r. uczniowie klas trzecich Technikum wraz z wychowawczyniami, p. S. Kubiak i p. A. Włodarską, udali się na wycieczkę do Parku Trampolin w Toruniu, by miło i aktywnie spędzić czas w tym profesjonalnie wyposażonym obiekcie.
26 maja klasa II TŻ udała się na pieszą wędrówkę na górę Chełm. Nasza wyprawa zaczęła się w Stępinie a zakończyła w Bączałce.
W piątek 19 maja uczniowie naszej szkoły z klas IV MT, III MT, II MT i II ITL uczestniczyli w Dniu Otwartym Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
W piątek 19 maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w II etapie Akademii Przedsiębiorczości w SGGW w Warszawie.
W dniach 12-25 marca 2023 roku 12-osobowa grupa uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. Witosa w Leśnej Podlaskiej uczestniczyła w stażu zawodowym Erasmus+ w Grecji.