Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w LEŚNEJ PODLASKIEJ
Adres

ul. Bialska 7

21-542 - Leśna Podlaska

woj.lubelskie

tel. 83 345-00-24

email: lesna@zsckr.edu.pl

www: http://www.zsckr.edu.pl/

Nasze Wiadomości
Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024 w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Leśnej Podlaskiej, poprzedzona Mszą Świętą w Bazylice Leśniańskiej, odbyła się 21 czerwca 2024 roku.
W dniach 13 - 15 czerwca 2024 roku grupa 6 uczniów Technikum w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki reprezentowało naszą szkołę na V Krajowych Dniach Pola organizowanych przez Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.
Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, w uznaniu wybitnych zasług Wincentego Witosa i w związku ze 150. rocznicą jego urodzin, ustanowił rok 2024 Rokiem Wincentego Witosa.
W dniach od 19 maja do 1 czerwca 2024 roku 24-osobowa grupa uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. Witosa w Leśnej Podlaskiej uczestniczyła w stażu zawodowym we Włoszech
9 kwietnia 2024 r. Zespół Szkół Centrum Kształcenia im. Wincentego Witosa w Leśnej Podlaskiej gościł Panią Annę Marię Wesołowską sędzię z wieloletnim doświadczeniem w orzekaniu, znaną również z udziału w serialach dokumentalnych, związanych z zagadnieniami prawa.
09 kwietnia 2024r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej odbyło się podsumowanie szóstej edycji tego konkursu. Współorganizatorem przedsięwzięcia było Nadleśnictwo Krasnystaw.
W dniu 4.04.2024 reprezentacje naszej szkoły rywalizowały w zawodach powiatowych w piłce nożnej dziewcząt i chłopców w Terespolu.
21 marca 2024 roku w siedzibie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej odbyły się eliminacje powiatowe XLV edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
21 marca 2024r. w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce odbył się IX Konkurs Weterynaryjny
21 marca 2024 roku na Rynku Handlowym w Elizówce odbyła się IV edycja Konkursu Wiedzy Rolniczej im. Tadeusza Skiby zorganizowana przez Lubelska Izbę Rolniczą pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.
19 marca 2024r. w Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego w Romanowie odbył się finał XLIII Wojewódzkiego Konkursu Czytelniczego Józef Ignacy Kraszewski – jego życie i dzieło. Głównym celem konkursu jest propagowanie wiedzy o życiu i twórczości Kraszewskiego, rozwijanie zainteresowań literackich oraz aktywności twórczej młodzieży.
Nasze Video
Nasze Zdjęcia