Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w LEŚNEJ PODLASKIEJ
Adres

ul. Bialska 7

21-542 - Leśna Podlaska

woj.lubelskie

tel. 83 345-00-24

email: lesna@zsckr.edu.pl

www: http://www.zsckr.edu.pl/

Nasze Wiadomości
W dniach 17-18 listopada 2022 r. 30 uczniów wraz z opiekunami uczestniczyło w zajęciach laboratoryjnych na uczelniach wyższych w Lublinie
W piątek 18.11.2022 r. uczniowie klasy II Technikum w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, w ramach zajęć praktycznych odwiedzili Centrum Wystawowe Firmy PRONAR w Siemiatyczach.
7 listopada 2022 w Zespole Szkól Centrum Kształcenia Rolniczego w Leśnej Podlaskiej został przeprowadzony konkurs - Zasady bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym. Organizatorem konkursu jest Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Białej Podlaskiej.
Prawda jest dobrem, a kłamstwo, fałsz, zakłamanie jest złem. Jan Paweł II
Tradycyjnie w październiku rozgrywany jest etap szkolny Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, w którym wyłaniani są reprezentanci szkoły do etapu okręgowego.
Uczniowie klasy IV Technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych odbyli zajęcia praktyczne w Domu Weselnym Magnolia w Leśnej Podlaskiej.
Tegoroczni maturzyści oraz uczniowie klas młodszych naszej szkoły w dniach 19 – 21 października 2022 r. uczestniczyli w wycieczce dydaktyczno – wychowawczej do Krakowa połączonej z pielgrzymką maturzystów na Jasną Górę.
W dniu 18 października 2022 r. gościliśmy w naszej szkole uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Platerowie, którzy wzięli udział w zawodowych zajęciach warsztatowych.
Uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej połączony ze ślubowaniem uczniów klas pierwszych odbył się 15 października 2022 roku.
W dniu 28. 09. 2022r. uczniowie klasy drugiej Technikum w zawodzie technik weterynarii uczestniczyli w praktycznych zajęciach wyjazdowych, które odbyły się w Gabinecie Weterynaryjnym MIŁOVET w Międzyrzecu Podlaskim.
Grupa 40 uczniów klas I – IV Technikum w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, w dniach 22-23.09.2022 r. uczestniczyła w Międzynarodowej Wystawie Rolniczej Agro Show Bednary organizowanej przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych.
Narodowe Czytanie to akcja promująca czytelnictwo, organizowana corocznie przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej
Pani Renata Sikora nauczycielka wychowania fizycznego i wychowania do życia w rodzinie została uhonorowana odznaką Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu.
25 czerwca 2022 roku z inicjatywy Ministerstwa Rozwoju i Technologii odbył się Bieg dla Bohaterów. Celem wydarzenia było uczczenie 82. rocznicy śmierci wielkiego Polaka i wspaniałego lekkoatlety - Janusza Kusocińskiego.
Nasze Video
Nasze Zdjęcia