Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Stanisława Reymonta w SOKOŁOWIE PODLASKIM
Adres

ul. Oleksiaka Wichury 3

08-300 - Sokołów Podlaski

woj.mazowieckie

tel. 25 787-21-37

email: zs2@sokolowpodl.pl

www: zs2.sokolowpodl.pl

Nasze Wiadomości
Uczeń ZS CKR w Sokołowie Podlaskim wziął udział w organizowanym przez Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi konkursie kulinarnym.
W tym roku Samorząd Uczniowski naszej szkoły wraz z opiekunami po raz kolejny włączył się w akcję sprzątania pomników poległych żołnierzy oraz zmarłych nauczycieli i pracowników naszej szkoły na cmentarzach w naszym mieście.
Jak co roku w dniu, w którym w naszej szkole obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej odbyło się ślubowanie klas pierwszych.
W dniu dzisiejszym przy pięknej pogodzie na stadionie OSiR w Sokołowie Podlaskim odbyły się sztafetowe biegi przełajowe w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do zawodów przystąpiły wszystkie szkoły ponadpodstawowe z miasta.
2 października 2020 roku to kolejna z dat, która na trwałe wpisze się w historię Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sokołowie Podlaskim.
Uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy byli uczestnikami wycieczki dydaktycznej na Tor Wyścigów Konnych Służewiec
W czwartkowe przedpołudnie, 1 października, odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży w indywidualnych biegach przełajowych w Sterdyni.
W dniach 24-29.09.2020r. odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. W głosowaniu wzięli udział uczniowie klas I – IV, którzy oddali swoje głosy na poszczególnych kandydatów.
Na naszych obiektach zostały rozegrane Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt.
Dyrekcja i uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego wzięli udział w 9 edycji Narodowego czytania. Akcja Narodowe Czytanie organizowana jest przez Prezydenta RP od 2012 roku. W tym roku czytaliśmy Balladynę Juliusza Słowackiego.
W ramach współpracy z PZPL, w sobotę 5.09, uczniowie UKS ZSCKR Sokołów Podlaski, po raz kolejny uczestniczyli szkoleniu z przeciągania liny, które odbyło się w Kime Szkole Walk w Warszawie.
Nasze życie to ciągła wędrówka, a do celu wiodą tak różne drogi. Czasem jest to twardy, ubity trakt, a innym razem wąska ścieżka, pełna kolein i wyboi. I jeszcze zakręty, i skrzyżowania, zmuszające do obrania właściwego kierunku. Wasza podróż wciąż trwa, choć właśnie dobiega kresu jej kolejny etap – nauka w szkole. Początek nie był łatwy – obce twarze, nowe obowiązki i ten niepokój: Czy dam radę? Czy na pewno dotrzymam innym kroku? A jacy będą współtowarzysze szkolnej wędrówki?
10.03.2020 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sokołowie Podlaskim, odbyło się szkolenie skierowane do nauczycieli wychowania fizycznego i uczniów w przeciąganiu liny.
Nasze Video
Nasze Zdjęcia