Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Stanisława Reymonta w SOKOŁOWIE PODLASKIM
Adres

ul. Oleksiaka Wichury 3

08-300 - Sokołów Podlaski

woj.mazowieckie

tel. 25 787-21-37

email: zs2@sokolowpodl.pl

www: zs2.sokolowpodl.pl

Nasze Wiadomości
W dniu 13 września 2019 r. uczniowie klasy II technik architektury krajobrazu wzięli udział w warsztatach Aranżacja ogrodów zorganizowanych przez Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w ramach projektu Atrakcyjni na rynku pracy.
W dniu 11.09.2019 r. uczniowie klasy II technik architektury krajobrazu zwiedzali Podlaski Ogród Botaniczny położony w Korycinach.
12 września 2019 r. w ramach 18. Nadbużańskich Spotkań Folklorystycznych tancerze i muzycy z zespołu SAVA ze Słowenii odwiedzili naszą szkołę. Zaprezentowali elementy swojej kultury narodowej i regionalnej podczas występu przed młodzieżą.
Dnia 08.09.2019r. wolontariusze z naszej szkoły wraz z przedstawicielami innych placówek oświatowych oraz wieloma różnymi instytucjami wzięła aktywny udział w pikniku charytatywnym zorganizowanym w naszym mieście na rzecz pomocy 20-letniej Uli Tokarskiej, walczącej z nowotworem złośliwym zagrażającym jej życiu.
Samorząd Uczniowski naszej szkoły gorąco apeluje do wszystkich uczniów o jak najhojniejsze wsparcie finansowe prowadzonej akcji charytatywnej pomocy 20-letniej Uli Tokarskiej, mieszkanki Sokołowa Podlaskiego, która walczy z chłoniakiem śródpiersia zagrażającym jej życiu.
W dniu 16.06.2019 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sokołowie Podlaskim 19 uczniów III klasy technikum agrobiznesu przystąpiło do egzaminu z wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych niezbędnych do ukończenia "Szkolenia podstawowego strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych".
W dniu 12.06.2019 r. z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbył się w naszej szkole Dzień Europejski, będący podsumowaniem odbytego w miesiącach marzec i kwiecień 2019 r. stażu zagranicznego w Grecji uczniów naszej szkoły oraz mającego miejsce w naszej placówce kursu "Kuchnie Świata".
Jak przystało na "prawdziwych" strażaków z Zespołu Szkół CKR w Sokołowie Podlaskim nie mogliśmy ominąć okazji wzięcia udziału w Pożarniczych Targach w Kielcach.
W sobotę, 8 czerwca 2019 r., uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sokołowie Podlaskim wzięli udział w Jarmarku na Starym Mieście organizowanym przez Sokołowskie Towarzystwo Społeczno – Kulturalne.
W dniach 17 oraz 31 maja 2019 r. uczniowie klasy I FTH (Technik Rolnik) pod opieką p. Joanny Arent po raz kolejny wzięli udział w warsztatach w ramach projektu "Akademia Przyszłości".
5 czerwca 2019 roku uczniowie ZSCKR w Sokołowie Podlaskim zajęli II miejsce w Turnieju wiedzy o Sokołowie i powiecie. W tegorocznym konkursie reprezentantami naszego Zespołu byli Rafał Jurczak i Karol Pieńkowski.
Uczniowie klas Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych uczestniczyli w dwudniowym kursie ,"Kuchnie Świata", na którym poznawali nowe smaki i metody przyrządzania potraw światowej kuchni.
Uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sokołowie Podlaskim uczestniczyli w projekcie informacyjno - szkoleniowym "Stawiam na wołowinę - III edycja.
Nasze Video
Nasze Zdjęcia