Aktualności

Rok 2020 obfitował w prace remontowe, odmieniające wygląd i użyteczność obiektów należących do Zespołu Szkół CKR w Starym Lubiejewie. Informowaliśmy o nich na bieżąco. Z końcem roku zakończyły się kolejne prace, tym razem na terenie warsztatów mechanicznych.
W dniach 11 i 12 stycznia 2021 r. odbyły się w naszej szkole egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie. Swoją wiedzę i umiejętności sprawdzili uczniowie klas IV Technikum kształcącym w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki. Po raz pierwszy młodzież zdawała egzamin pisemny w wersji elektronicznej.
Dyrektor Zespołu Szkół CKR w Starym Lubiejewie, Roman Malicki, podpisał umowy na staże zagraniczne w ramach programu POWER. To bardzo dobra informacja dla aż 120 uczniów.
Uczniowie szkoły, przyszli kierowcy od nowego roku będą szkolić swoje umiejętności jeżdżąc fabrycznie nowym samochodem marki Volkswagen T-Roc, który zakupił Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu.
Akcja charytatywna "Kup Pan szczotkę" oraz "Podaj mydło"
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu bierze udział w innowacyjnym projekcie edukacyjno-społecznym TO(działa)MY!, którego inicjatorem jest UNICEF Polska i Fundacja Santander Bank Polska.
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu bierze udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej: Razem na Święta, której celem jest m.in budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych.
W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego, projekt pn. Intensyfikacja kształcenia rolniczego w szkołach prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na terenie województwa małopolskiego, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu doposażył pracownie do zajęć praktycznych w technikum kształcącym w zawodzie technik weterynarii za łączną kwotę 212.000 zł.
Kiedy przychodzi grudzień w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu zaczyna się przedświąteczna krzątanina. Chociaż szkolnymi korytarzami przechadza się niewielu uczniów, to jednak na Kokoszkowie zagościła iście świąteczna atmosfera.
Nasza szkoła od listopada bieżącego roku dołączyła do edukacyjnej społeczności eTwinning.