Aktualności

Jak co roku w dniu, w którym w naszej szkole obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, tak i dziś 13.10.2021 r. odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Na tej wyjątkowej uroczystości obecna była Dyrekcja Szkoły, nauczyciele i wychowawcy klas pierwszych, przedstawiciele szkolnej Rady Rodziców, przedstawiciele klas II - IV oraz wszyscy pierwszoklasiści.
W dniach od 19.09.2021r. do 2.10.2021r. 40 uczniów pod opieką 4 opiekunów przebywało w Grecji. Tym razem miejscem odbywania stażu w ramach projektu Budujemy nasz kapitał europejskiego sukcesu poprzez zagraniczne praktyki zawodowe (projekt nr 2020-1-PL01-KA102-079050) było piękne miasteczko Erateini w południowej Grecji. Uczniowie lubiejewskiej szkoły zostali zakwaterowani w położonym na uboczu czterogwiazdkowym hotelu Delphi Beach, zlokalizowanym tuż przy plaży nad kryształowo czystymi wodami Zatoki Korynckiej.
W dniu 5 października 2021 r. na stadionie OSiR w Sokołowie Podlaskim odbyły się sztafetowe biegi przełajowe w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej szkół ponadpodstawowych.
Dziś nasi szkolni, młodzi dawcy dzielili się swoją krwią - bezcennym darem, którego nie da się wyprodukować. Udało się zebrać 9,5 litra. Budujące jest to, że wielu dawców właśnie dziś - w szkolnej akcji - zaczęło swoją przygodę z Honorowym Dawstwem Krwi i nie zamierza jej kończyć. Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję. Jesteście wspaniali!
Nie ma to jak zajęcia praktyczne w naszym ogrodzie. Jesienna pogoda sprzyja ćwiczeniom terenowym z obsługi sprzętu geodezyjnego, jak również pracom porządkowym.
W pracowni obsługi gości serwujemy jesienne potrawy. W naszym menu znalazły się potrawy i desery: