Aktualności

W dniu 22.02.2024 r. uczniowie klasy V technik architektury krajobrazu po raz kolejny odwiedzili Wydział Nauk Rolniczych Uniwersytetu w Siedlcach. Tym razem młodzież uczestniczyła w warsztatach komputerowych, na których rozwijała swoje umiejętności projektowania w programie Gardenphilia DESIGNER. Następnie udaliśmy się do Biblioteki Głównej Uniwersytetu, gdzie zapoznaliśmy się strukturą, zasobami i usługami jakie Biblioteka oferuje swoim studentom oraz osobom spoza Uczelni.
Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym rozegrane w dniu 21.02.2024 na hali sportowej w ZSnr1 w Sokołowie Podlaskim udowodniły, że prymat w tej dyscyplinie sportu wiedzie nasza szkoła. W zawodach uczestniczyło 7 drużyn chłopców oraz 7 drużyn dziewcząt za wszystkich szkół ponadpodstawowych w naszym powiecie.
9 lutego 2024r. w ramach współpracy z Kołami Gospodyń Wiejskich uczniowie kl. I Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz kl. III Branżowej Szkoły I Stopnia kształcący się w zawodzie kucharz pod opieką Pani Angeliki Smolewskiej, brali udział w warsztatach kulinarnych przygotowanych przez KGW w Hołowienkach.
W dniu 12 stycznia 2024 roku uczniowie klasy 2 i 3 TA/TTnOW oraz IV TTnOW wzięli udział w wykładzie pt. Nowoczesne Trendy w Turystyce.
W dniu 31 stycznia 2024 roku Wolontariusze z Ekipy Rolnika gościli na świątecznym kolędowaniu w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Odrowążu.