Aktualności

W marcu 2022 roku po dwóch latach przerwy odbyła się w naszej szkole Olimpiada Młodych Producentów Rolnych. W etapie szkolnym uczestniczyło 19 uczniów, którzy wykazali się dużą wiedzą z zakresu: produkcji roślinnej, produkcji zwierzęcej, mechanizacji rolnictwa oraz energetyki odnawialnej.
W dniu dzisiejszym w ramach innowacji pedagogicznej Dietetyka i fitness uczniowie udali się na lekcje wychowania fizycznego do zaprzyjaźnionego Energy Fitness Club.
Targi branży cukierniczej i lodziarskiej to najsłodsza impreza w Polsce. W tym roku odbyła się 14 edycja targów Expo Sweet, na której nie mogło zabraknąć uczniów Zespołu Szkół CKR w Starym Lubiejewie
W ramach szkolnych obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego chętni uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach językowych "Spotkanie z polszczyzną" oraz w "Wielkim Teście Językowym".
Jest powszechnie znaną prawdą, że nauka się opłaca. Nie jest to pusty slogan, ale materialna nagroda za systematyczność i osiągane wyniki w nauce.
Prodziekan Wydziału Przyrodniczo-Technologicznego UP Wrocław - dr hab. Wojciech Pusz, fitopatolog wygłosił dla naszej nmłodzieży prelekcję o chorobach roślin.
Dnia 4 marca 2022 r. uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym uczestniczyli w Finale Wojewódzkim XXXIX Olimpiady Młodych Producentów Rolnych w Bobowicku.