Aktualności

W piątek 8 października klasa 4 technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki brała udział...
8 października 2021r. dwie grupy naszej szkoły uczestniczyły w wyjeździe na XXVI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH do Kielc, które ze względu na pandemię COVID-19 wyjątkowo odbyły się w porze jesiennej.
W dniu 5 października 2021 r. na stadionie OSiR w Sokołowie Podlaskim odbyły się sztafetowe biegi przełajowe w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej szkół ponadpodstawowych.
6 października nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji sadzenia drzew #sadziMy. Sadzonki były rozdawane 30 września przez pracowników Nadleśnictwa Staszów. Uczniowie klasy I TŻ oraz I TW pod opieką nauczycielki biologii zajęli się sadzeniem otrzymanych drzewek.
Dziś nasi szkolni, młodzi dawcy dzielili się swoją krwią - bezcennym darem, którego nie da się wyprodukować. Udało się zebrać 9,5 litra. Budujące jest to, że wielu dawców właśnie dziś - w szkolnej akcji - zaczęło swoją przygodę z Honorowym Dawstwem Krwi i nie zamierza jej kończyć. Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję. Jesteście wspaniali!
Nie ma to jak zajęcia praktyczne w naszym ogrodzie. Jesienna pogoda sprzyja ćwiczeniom terenowym z obsługi sprzętu geodezyjnego, jak również pracom porządkowym.
W pracowni obsługi gości serwujemy jesienne potrawy. W naszym menu znalazły się potrawy i desery: