Aktualności

Narodowy Bank Polski Oddział w Łodzi to bardzo ważny Partner Zespołu Szkół Rolniczych w Sędziejowicach.
29 kwietnia 2022 roku absolwenci klas maturalnych Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz Technikum Rolniczego w Zespole Szkół Rolniczych im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach odebrali świadectwa ukończenia szkoły.
Dni otwarte w Zespole Szkół Rolniczych im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach są w zasadzie tradycją. Jednak w ostatnich latach, z uwagi na obostrzenia związane z pandemią, niestety organizacja tego wydarzenia nie była możliwa. Tym bardziej cieszymy się, że w tym roku mogliśmy spotkać się z Ósmoklasistami i zaprezentować naszą szkołę.
Po trzech latach przerwy spowodowanej pandemią w Gdańsku ponownie odbył się Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Architekturze Krajobrazu.
Uczniowie klas trzecich technikum żywienia wzięli udział w warsztatach organizowanych przez Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi na temat : Profilaktyka nadwagi i otyłości. Dieta nie musi być trudna.
W dniu 9 maja 2022r. Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej st. bryg. mgr inż. Janusz Iwanowski i dyrektor Zespołu Szkół CKR w Starym Lubiejewie mgr Roman Malicki podpisali porozumienie o współpracy.