Aktualności

Drużyna w składzie: Michał Nowak, Paweł Borowiecki, Kacper Miras - uczniowie klasy 3 technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, zajęła II miejsce i zdobyła tytuł WICEMISTRZA WOJEWÓDZKIEGO w konkursie Wojewódzkie mistrzostwa wiedzy z zakresu techniki, obsługi maszyn i rozpoznawania agrofagów.
W Kowalu po przerwie pandemicznej dnia 4 czerwca 2022 r. odbył się tradycyjny Jarmark Kazimierzowski. Święto rozpoczął historyczny korowód, w którym nie mogło zabraknąć naszych uczniów, tradycyjnie już przebranych za polskich i krzyżackich rycerzy. Korowód udał się pod pomnik Króla, gdzie delegacja złożyła wiązankę kwiatów, a Włocławskie Kurkowe Bractwo Strzeleckie wypaliło na wiwat ze swej armaty.
Grupa wojskowa ZS CKR w Nadrożu odbyła w dniach 27 – 28 maja 2022 r. szkolenie wojskowe.
W Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu odbył się uroczysty finał konkursu literackiego PIĘKNO MAŁOPOLSKI – SŁOWEM OPISANE.
Nasz tegoroczny absolwent, Piotrek Godlewski znalazł się w wąskim gronie młodych ludzi, powołanych do Rady Młodych Rolników przy Ministrze Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Powołanie otrzymał z rąk Wicepremiera Henryka Kowalczyka. Piotrek w Radzie będzie reprezentował naszą szkołę oraz powiat ostrowski.
W dniu 31maja 2022r., na stadionie OSiR w Sokołowie Podlaskim odbyły się XXIII Mistrzostwa Powiatu Sokołowskiego LA im. Romana Lecyka.
W dniu 1 czerwca 2022 r. uczniowie z klasy 2PT pod opieką wychowawcy Pana Pawła Siedleckiego wzięli udział w warsztatach z Akademii Mleka, które poprowadził Łukasz Konik.