Aktualności

redakcja2023-06-13
Wielki sukces ucznia ZSCKR Nowy Targ w konkursie literackim.
Uczniowie ZS CKR w Starym Lubiejewie wzięli udział w programie Młodzi Przedsiębiorczy, którego organizatorem jest Centrum Edukacji Obywatelskiej. Program finansowany jest ze środków Iceland Liechtenstein Norway Grants. Beneficjentami programu są wyłącznie uczniowie szkół branżowych, którzy dzięki niemu mogą pogłębiać i ćwiczyć umiejętności obywatelskie, przedsiębiorcze oraz społeczne.
7 czerwca klasy weterynaryjne pierwsza i druga w ramach edukacji zawodowej oraz wzajemnej integracji, w trochę już przedwakacyjnym klimacie odwiedziły Tatrzański Park Edukacyjny w Zakopanem.
W dniu dzisiejszym tj. 5.06.2023 r. mieliśmy niewątpliwą przyjemność uczestniczyć w IV Krajowych Dniach Pola zorganizowanych przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu.
Bardzo dobry występ naszych zawodników w XXIV Mistrzostwach Powiatu Sokołowskiego w lekkoatletyce im. Romana Lecyka.
Dnia 2 czerwca 2023 r. do naszej szkoły dojechał autobus, który będzie służył uczniom i pracownikom m.in. na wycieczki, wyjazdy na warsztaty, konferencje, obozy narciarskie i inne. Jest to autobus marki VDL Futura zakupiony w wyniku przetargu i podpisania umowy z firmą VDL BUS & Coach Polska z Kościelca. Najważniejsze parametry autobusu to: rok produkcji 2017 r., miejsc siedzących 55, moc silnika 370 KM, pojemność skokowa silnika 10837 cm3.
Uczniowie klas II, III i IV z technikum kształcącego w zawodzie technik agrobiznesu oraz technik turystyki na obszarach wiejskich uczestniczyli w Krajowych Dniach Pola w Sielinku.
redakcja2023-06-07
Uczniowie klas II, III i IV z technikum kształcącego w zawodzie technik agrobiznesu oraz technik turystyki na obszarach wiejskich uczestniczyli w Krajowych Dniach Pola w Sielinku.
Dnia 07 czerwca 2023 roku w Zespole Szkół CKR w Janowie odbył się festyn z okazji podsumowania wyjazdu do Włoch w ramach projektu Erasmus+ o numerze 2022-1-PL01-KA121-VET-000054180.
W dniu 6 czerwca 2023 r. reprezentacja uczniów z naszej szkoły uczestniczyła w I Ogólnopolskim Konkursie Kulinarnym pt.: A NA DESER.... Tematem przewodnim były: TORTY KLASYCZNE NA BLACIE BISZKOPTOWYM. Konkurs odbył się w ZS CKR w Swarożynie i wzięło w nim udział tylko 9 zespołów z 15 zgłoszonych ze szkół resortowych, które przesłały najciekawsze receptury wraz z załączonymi zdjęciami tortu
Jeszcze nie opadły emocje po zwycięstwie naszych uczennic w ogólnopolskim konkursie kulinarnym, a my już mamy kolejne informacje o wielkim sukcesie w tej dziedzinie! Dnia 2.06.2023 nasza uczennica z klasy 4 PŻ - Julia Ratajczak wzięła udział w konkursie Akademii Mistrza Bake&Play