Aktualności

W tym roku Samorząd Uczniowski naszej szkoły wraz z opiekunami po raz kolejny włączył się w akcję sprzątania pomników poległych żołnierzy oraz zmarłych nauczycieli i pracowników naszej szkoły na cmentarzach w naszym mieście.
Unoszący się w całym domu zapach świeżo upieczonego chleba jest cudowny i jedyny w swoim rodzaju. Dziś, chociaż na każdym rogu i w każdym sklepie można kupić świeży bochenek chleba, nic tak nie smakuje jak domowy, pachnący chleb.
Uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej połączony ze ślubowaniem uczniów klas pierwszych odbył się 14 października 2020 roku.
Jak co roku w dniu, w którym w naszej szkole obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej odbyło się ślubowanie klas pierwszych.
Już w pierwszych dniach marca tego roku kalendarzowego rozpoczęliśmy przebudowę terenów zieleni wokół szkoły. Niestety z powodu przejścia na naukę zdalną musieliśmy odłożyć nasze plany na później.
Nie od dziś wiadomo, że klimat szkoły tworzą uczniowie i cała szkolna społeczność. A poza tym, wiadomo: czym skorupka za młodu… . Z uczniowskiej pomysłowości i zaangażowania młodzieży w bieżące sprawy rodzi się późniejsza społeczna aktywność i obywatelska, demokratyczna świadomość.