Aktualności

W dniu 06.12.2021r. w hali sportowej naszej szkoły odbył się turniej halowej piłki nożnej. Do rywalizacji przystąpili uczniowie i uczennice reprezentujący dany rocznik szkolny (klasy I, II, III, IV –dziewczęta, klasy I, II, III, IV – chłopcy). Wielkie emocje towarzyszyły każdemu meczowi, zawodnicy i zawodniczki mogli również liczyć na wspaniały doping uczniów i nauczycieli tłumnie przebywających na trybunach.
Dzień po św. Mikołaju, czyli 7 grudnia 2021 r., gościliśmy w swoich murach uczniów dwóch klas ósmych Szkoły Podstawowej w Wilkowicach. Przybyłych powitał dyr. Andrzej Zdrojewski, który krótko przedstawił profil szkoły i warunki, w jakich uczniowie się tu kształcą. Następnie młodzież została poinstruowana i później sama robiła ciasto, wypiekała je i ozdabiała ciasteczka piernikowe. Okres Świąt Bożego Narodzenia już bliski, stąd okazja, aby nauczyć się samodzielnie wyprodukować łakocie pod choinkę.
W dniu 06.12.2021 r. odbył się Mikołajkowy wyjazd na lodowisko i kręgle klasy 3 ITP do Siedlec.
W dniach od 06 do 10.12 .2021 roku obchodziliśmy w naszej szkole tydzień chleba pod hasłem Dobry chleb na każdym stole W tym roku zwróciliśmy uwagę na znaczenie chleba w naszej diecie oraz na zdrowotne właściwości chleba na zakwasie wypiekanego tradycyjnymi metodami. Propagowaliśmy także walory zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej.
Drodzy Uczniowie: biolodzy, sympatycy przyrody, estetycy krajobrazu, żywieniowcy i rolnicy, którym temat ekologii nie jest obojętny zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej, której etap szkolny odbędzie się dn. 10 stycznia 2022 roku.
Dnia 6 grudnia 2021 r. odbyły się w naszej szkole wszystkim znane Mikołajki. Już od samego rana panowało dziwne poruszenie wśród uczniów. Niebawem mogliśmy się przekonać, że to wszystko za sprawą naszego pracowitego Samorządu Uczniowskiego. Jego członkowie postanowili uczcić Mikołajki w przyjemny dla wszystkich sposób.
W dniu 02 grudnia 2021 r., o tytuł Mistrza Powiatu w piłce siatkowej walczyły dziewczęta ze wszystkich szkół ponadpodstawowych z Sokołowa Podlaskiego. Zawody zostały przeprowadzone na hali sportowej ZS nr 1w Sokołowie Podlaskim, w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Dziewczęta podobnie jak chłopcy, po bardzo dobrej grze stanęły na drugim stopniu podium. Dziękujemy za walkę do samego końca i gratulujemy wyniku.
Jedynie prawdziwy człowiek Zauważy potrzeby innego człowieka. Jedynie człowiek wielkiego serca Wyciągnie doń pomocną dłoń.
Jak co roku grudzień ponagla nas do pomagania Świętemu Mikołajowi w spełnianiu marzeń dzieci. Co roku chcemy być Świętymi Mikołajami dla dzieci, aby widzieć ich radość i wywoływać uśmiech na twarzach innych.