Aktualności

14 listopada 2022 r. w naszej szkole odbyło się interesujące spotkanie z prof. Tadeuszem Trzaskalikiem, który zaprezentował autorski program słowno-muzyczny pt. 'Jeszcze Polska nie zginęła. Historia muzyczna Mazurka Dąbrowskiego', poświęcony 'Pieśni Legionów Polskich we Włoszech'.
Dzień Krajobrazu ustanowiony przez Radę Europy z inicjatywy Polski – Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w tym roku obchodzony był pod hasłem: Krajobraz doświadczam w pełni.
W piątek 18.11.2022 r. uczniowie klasy II Technikum w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, w ramach zajęć praktycznych odwiedzili Centrum Wystawowe Firmy PRONAR w Siemiatyczach.
17 listopada 2022 r uczniowie klasy 2BB wraz z wychowawcą Małgorzatą Marciniak oraz panią psycholog Magdą Prus-Zych udali się na wycieczkę do Narodowego Muzeum Techniki w Warszawie, by obejrzeć dwie wystawy: Historia transportu - morzem, lądem, powietrzem oraz Historia komputerów. Liczy się!.
Nasza szkoła już po raz drugi wzięła udział w akcji Mikołajki dla Mukoludków organizowanej przez Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą.
Jaki jest sposób na poznawanie świata z jednoczesną nauką? Wizyta studyjna.
We wtorek 15 listopada uczniowie klasy IIIBT wraz z nauczycielką przedsiębiorczości wzięli udział w szkoleniu pt. Moje finanse - myślę przedsiębiorczo w ramach Projektu Bankowcy dla Edukacji Finansowej Dzieci i Młodzieży BAKCYL.