Aktualności

Dnia 8 grudnia 2022 r w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Ziemi Dobrzyńskiej w Nadrożu odbył się międzyszkolny konkurs świąteczny pt. "Tradycyjne nakrycie stołu Bożonarodzeniowego".
W czwartek 15 grudnia 2022 r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Białej Podlaskiej oraz Szkoły Podstawowej w Leśnej Podlaskiej wzięli udział w panelach edukacyjnych zorganizowanych w naszej szkole.
W zeszły piątek zakończyła się kolejna edycja SZLACHETNEJ PACZKI w naszym Rolniku. Ta wspaniała akcja zjednoczyła całą społeczność szkolną już po raz trzeci i pokazała, że ludzi dobrej woli jest zdecydowanie więcej!
Jak stwierdził Laurence Overmire, Jesteśmy ostatnim pokoleniem z prawdziwą szansą na uratowanie świata. Świadomy tego wyzwania uczeń ZS CKR w Starym Lubiejewie - Michał Białczak z klasy IIIBT, laureat I miejsca etapu szkolnego Testu Wiedzy o Rolnictwie Ekologicznym, wraz z p. Sylwią Narewską uczestniczył 29 i 30 listopada w dwudniowej konferencji pn. Test wiedzy o rolnictwie ekologicznym, zorganizowanej w Warszawie w Hotelu Novotel przez Centrum Doradztwa Rolniczego.
Do etapu ogólnopolskiego zakwalifikował się uczeń klasy II technik architektury krajobrazu MYKYTA KOSENKO przygotowując pracę plastyczną w formacie A3 w technice rysunkowej.
W ramach promowania aktywnych form spędzania czasu wolnego odwiedziliśmy Centrum Sportowo Rehabilitacyjne Słowianka.
W dniu 14 grudnia 2022 roku w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbyła się uroczysta gala wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów.
W dniu wczorajszym odbyła się pierwsza część drugiego etapu konkursu Floating Offshore Wind Youth Challenge
redakcja2022-12-15
Dnia 7 grudnia 2022 roku odbyła się konferencja pod nazwą PROFESJONALNE INSTYTUCJE OTOCZENIA BIZNESU WSPIERAJĄCE ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI NA OBSZARACH WIEJSKICH. Gospodarzem konferencji było Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Celem głównym konferencji było wsparcie procesu rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich przez integrację instytucji otoczenia biznesu działających na rzecz rozwoju obszarów wiejskich, ich promocja oraz poprawa jakości i efektywności świadczonych usług.
Kochani! Nawet nie potrafię wyrazić, jak bardzo jestem wzruszony. Nie byłem tu prawie 70 lat. Szkołę macie piękną, wspaniałego dyrektora, ale ja niestety już nie jestem tu uczniem. Wyrastajcie- proszę - na wspaniałych Polaków. Kocham Was!!! Jan Nowicki
Przed świętami młodzież z naszej szkoły wraz z Panem Dyrektorem Andrzejem Zdrojewskim odwiedziła kowalskie instytucje, urzędy i przedsiębiorców, by złożyć świąteczne życzenia. Była to też okazja do podziękowań za współpracę i wsparcie naszej szkoły, jakie uzyskaliśmy w mijającym roku kalendarzowym.