Aktualności

Jeśli o czymś marzysz, możesz to również osiągnąć – tymi słowami rozpoczął Pan Dyrektor Roman Malicki uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020 dla klas maturalnych w Zespole Szkół CKR w Starym Lubiejewie. Była to uroczystość inna niż dotychczas, nietypowa i jedyna w swoim rodzaju – zważywszy na okoliczności – ale równie piękna i wzruszająca jak co roku.
Nasze życie to ciągła wędrówka, a do celu wiodą tak różne drogi. Czasem jest to twardy, ubity trakt, a innym razem wąska ścieżka, pełna kolein i wyboi. I jeszcze zakręty, i skrzyżowania, zmuszające do obrania właściwego kierunku. Wasza podróż wciąż trwa, choć właśnie dobiega kresu jej kolejny etap – nauka w szkole. Początek nie był łatwy – obce twarze, nowe obowiązki i ten niepokój: Czy dam radę? Czy na pewno dotrzymam innym kroku? A jacy będą współtowarzysze szkolnej wędrówki?
10.03.2020 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sokołowie Podlaskim, odbyło się szkolenie skierowane do nauczycieli wychowania fizycznego i uczniów w przeciąganiu liny.
Dnia 3 marca 2020 r. uczniowie kl. III TWŻ Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym uczestniczyli w Targach Edukacyjnych ABSOLWENT 2020, które odbyły się w Gorzowie Wlkp.
W naszej szkole zakończyła się kolejna zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji Błażeja Cymermana Drużyna Błażeja, która miała na celu pomoc uczniowi z klasy III FTM, Mateuszowi Wójtowiczowi.
W dniu 26 lutego 2020 roku w Zespole Szkól Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym odbył się finał wojewódzki Olimpiady Młodych Producentów Rolnych.
W dniu 3 marca br. uczniowie klasy III FT oraz III MT uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do gospodarstwa rolnego położonego w Korolówce - Osadzie.