Aktualności

We wtorek 25 października 2022 r. czworo uczniów z naszej szkoły wzięło udział w pierwszym etapie III Podlaskiego Konkursu Wiedzy o Ochronie Środowiska. Konkurs odbył się na wydziale Chemii Uniwersytetu w Białymstoku.
Tradycyjnie w październiku rozgrywany jest etap szkolny Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, w którym wyłaniani są reprezentanci szkoły do etapu okręgowego.
Dnia 24 października 2022 roku odbył się etap szkolny Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS, w którym uczniowie zmierzyli się z pytaniami dotyczącymi m.in. budowy i biologii wirusa HIV, dróg szerzenia się zakażeń HIV, przebiegu zakażenia HIV i choroby AIDS, praw człowieka w kontekście HIV/AIDS, ogólnopolskich kampanii społecznych podejmowanych w zakresie profilaktyki HIV/AIDS.
Dnia 20 października 2022 r. odbył się szkolny etap XIX Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego: Z ortografią na co dzień.
8 października 2022 r. w ZSCKR w Sokołowie Podlaskim odbyły się II Mistrzostwa Polski Szkół Rolniczych w Przeciąganiu Liny. Po wcześniejszych zawodach strefowych w finale uczestniczyło 20 najlepszych szkół rolniczych z całej Polski, a jedną z nich był Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sichowie Dużym.
PRAKTYKA ZAWODOWA WE WŁOSZEC H W niedziele 16 października 2022 r. grupa 13 uczniów kształcących się na kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych wyjechała na dwutygodniowe praktyki do Włoch do miejscowości Cattolica.