Aktualności

12 kwietnia to najsłodszy dzień w roku, bo właśnie wtedy, na całym świecie, obchodzony jest Światowy Dzień Czekolady.
Wielkanoc nadchodzi, a czasu by przygotować dekoracje wielkanocne i ozdoby jest coraz mniej. Nie warto zostawiać tego na ostatnią chwilę – w końcu to świetna okazja, by spędzić czas w radosnej atmosferze.
Nasza - Zielona pracownia to magiczne miejsce, w którym pasjonaci mechanizacji przywracają, wysłużonym już pojazdom i maszynom rolniczym, blask oraz niemal fabryczny wygląd.
Spieszymy donieść, że nasza szkoła została laureatem ogólnopolskiego konkursu grantowego, który jest częścią projektu edukacyjnego TO(działa)MY!
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Lubiejewie od 1998 roku nosi imię Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie. W 2021 roku 15 marca obchodzony był Dzień Patrona. Data ta nie została wybrana przypadkowo, ponieważ SPP wywodzi swój rodowód od Szkoły Rycerskiej, która została założona 15 marca 1765 roku. Bardzo ważnym elementem obchodów Dnia Patrona był Internetowy Konkurs Wiedzy o Szkole Podchorążych Piechoty w Komorowie, którego celem jest upowszechnianie wiedzy o SPP.