Aktualności

Aby tradycji stało się zadość Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu w tym roku również przystąpił do akcji Tydzień Chleba na Zakwasie w ramach kampanii organizowanej przez Fundację Dobre Życie.
W dniu 10 listopada 2020 r. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu za pośrednictwem platformy Ms Teams uczestniczył w akademii z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
W tym roku Samorząd Uczniowski naszej szkoły wraz z opiekunami po raz kolejny włączył się w akcję sprzątania pomników poległych żołnierzy oraz zmarłych nauczycieli i pracowników naszej szkoły na cmentarzach w naszym mieście.
Unoszący się w całym domu zapach świeżo upieczonego chleba jest cudowny i jedyny w swoim rodzaju. Dziś, chociaż na każdym rogu i w każdym sklepie można kupić świeży bochenek chleba, nic tak nie smakuje jak domowy, pachnący chleb.
Uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej połączony ze ślubowaniem uczniów klas pierwszych odbył się 14 października 2020 roku.