Aktualności

Dyrektor Zespołu Szkół CKR w Starym Lubiejewie, pan Roman Malicki zaprasza do udziału w II edycji Internetowego Konkursu Wiedzy o Szkole Podchorążych Piechoty w Komorowie. Konkurs pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi prowadzony w bezpiecznej formule online.
Firmy z branży rolniczej - Agrii Polska oraz AGRO-MASZ Paweł Nowak zaprosiły wszystkie szkoły prowadzone przez MRiRW do akcji edukacyjnej "Faza na rozwój".
Miło nam poinformować że w ogłoszonym w styczniu 2022 r Rankingu Techników Perspektywy 2022 otrzymaliśmy brązową odznakę.
Jaka jest pojemność prawidłowego espresso, dlaczego Arabica jest lepsza od Robusty, co to jest cafe ristretto?
redakcja2022-01-26
Jaka jest pojemność prawidłowego espresso, dlaczego Arabica jest lepsza od Robusty, co to jest cafe ristretto?
W celu zapewnienia naszym uczniom efektywnej i atrakcyjnej nauki, baza do praktycznej nauki zawodu w zawodzie technik weterynarii została doposażona i wzbogacona o nowe pomoce dydaktyczne.
Na koniec roku 2021 nasza szkoła wzbogaciła się o kombajn zbożowy Rostselmash Vector 425.
14 stycznia 2022r. w naszej szkole został rozegrany I Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły. W zawodach wzięło udział 14 uczniów. Rozegrali oni 5 partii po 10 minut na zawodnika. Jednak konieczna okazała się dogrywka, która pozwoliła wyłonić zwycięzców.
30 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami! Mieczysławów gra razem z Wielką Orkiestrą! W tym roku dla okulistyki dziecięcej Nasi uczniowie uwielbiają pomagać i z zapałem uczestniczą w akcjach charytatywnych Dziewczyny z III klasy TŻiUG napiekły serduszkowych ciasteczek Dochód ze sprzedaży łakoci ląduje w puszce WOŚP. Pani Monika Ziębińska dopilnowała, by smak był niepowtarzalny a Szkolną Orkiestrą dyryguje Pani Krystiana Czekalska