Dnia 5 października 2022 r. do naszej szkoły przybyła p. Jolanta Pater z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy Oddział Terenowy we Włocławku. Spotkała się ona w auli szkoły ze starszą młodzieżą z klas III-ich i IV-tych, aby zachęcić ich do oddawania krwi, która ratuje ludzkie życie.
64. rocznica powstania Zespołu Szkół CKR im. Jana Pawła II w Brzostku i 24. rocznica nadania Jej imienia Jana Pawła II
W dniach 29 i 30 września 2022 r. uczniowie klas czwartych Technikum wzięli udział w Salonie Maturzystów, organizowanym na terenie Politechniki Rzeszowskiej przez miesięcznik "Perspektywy".
22 września 2022r., w Starym Lubiejewie odbyły się eliminacje do Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych w Przeciąganiu Liny, w strefie I. Zawody odbyły się w trzech kategoriach: męskiej, żeńskiej i mieszanej. Wszystkie nasze drużyny walczyły zacięcie i dały z siebie wszystko.
W dniu 29 września 2022 r. w Międzynarodowym Centrum Spotkań Młodzieży w Toruniu odbyło się uroczyste podsumowanie i ogłoszenie wyników konkursu Najlepszy produkt spożywczy Pomorza i Kujaw organizowanego przez Urząd Marszałkowski wspólnie ze Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Przemysłu Spożywczego. Nasza szkoła wystawiła kujawską czerninę z kluskami ziemniaczanymi. Uczennice klasy II Technikum żywienia: Nikoletta Górczyńska i Julia Sikorska wraz z opiekunką p. Elżbietą Woźniak przygotowały do konkursu potrawę pn.: Kujawska czernina z kluskami ziemniaczanymi, za którą otrzymaliśmy zasłużone wyróżnienie!
Doroczne Ogólnopolskie Święto p.n. Wdzięczni Polskiej Wsi tym razem odbyło się w Ostrowi Mazowieckiej. Wzięli w nim udział przedstawiciele najwyższych władz państwowych, m.in.: Premier Mateusz Morawiecki oraz Wicepremier, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryk Kowalczyk oraz Wojewoda Mazowiecki, Konstanty Radziwiłł.
W dniu 30 września 2022 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka.W tym dniu dziewczęta złożyły swoim kolegom życzenia, które uświetnił wspólny grill.
Od 26 do 28 września 2022 r. w Poznaniu można było uczestniczyć w międzynarodowych targach dla branży spożywczej i sektora HoReCa. W tym roku swoją ofertę zaprezentowało 140 wystawców. Nie zabrakło atrakcji dla miłośników kulinariów i wypieków. 26 września wystartowały cztery z dziewięciu zespołów finałowych Kulinarnego Pucharu Polski. Dwa dni rywalizowali ze sobą pretendenci do miana najlepszego piekarza biorąc udział w ogólnopolskim konkursie dla piekarzy Master Baker.