Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jana Pawła II w Brzostku
Adres

Klecie 125

39-230 - Brzostek

woj.podkarpackie

tel. 14 6830 321

email: brzostekzs@onet.pl

www: https://www.zsbrzostek.pl

Nasze Wiadomości
Majowe święta kojarzą się z radością i nadzieją. Uczą patriotyzmu i właściwej postawy obywatelskiej.
W piątek 29 kwietnia 2022 roku kolejny rocznik absolwentów opuścił mury naszej szkoły. Zgodnie z tradycją pożegnanie miało podniosły, a równocześnie radosny charakter.
W dniu 26 kwietnia 2022r. uczniowie klasy 4 TM i klasy 4TŁ po raz ostatni w swojej szkolnej karierze uczestniczyli w wycieczce do Rzeszowa. Był to wyjazd na Dni Otwarte Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza.
25 kwietnia 2022 r. uczniowie kl. III TŁg udali się na wycieczkę dydaktyczno – krajoznawczą do Krakowa.
Dzień otwarty w naszej szkole należy już do wieloletniej tradycji, w tym roku przypadł na 22 kwietnia. Szkoła otwarta była na wszystkich ósmoklasistów, którzy przyjęli zaproszenie, aby zapoznać się z naszą ofertą edukacyjną. Odwiedziło nas ponad 200 uczniów.
W dniu 25 kwietnia uczniowie z koła mechanizacyjnego mieli możliwość sprawdzić w warunkach rzeczywistych na działkach szkolnych, za zgodą firmy Agro-Masz, siewnik Falkon sześciorzędowy oraz bronę talerzową do uprawy przedsiewnej.
9 kwietnia 2022r., w sobotę, poprzedzającą Niedzielę Palmową, zaprezentowaliśmy stoisko Zespołu Szkół CKR w Brzostku podczas Kiermaszu Wielkanocnego.
Kwiecień kojarzy się nam, Polakom, z obchodami upamiętnienia zbrodni katyńskiej oraz katastrofą polskiego samolotu Tu - 154 w Smoleńsku.
Dużym sukcesem uczniów naszej szkoły zakończył się konkurs Ojczyzna codziennie zorganizowany przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Związek Żołnierzy Armii Krajowej, Miasto Dębica oraz Instytut Pamięci Narodowej w Rzeszowie w 80 rocznicę powstania AK zorganizowali Konkurs Pocztów Sztandarowych.
W dniu 6 kwietnia 2022 roku szkolne koło mechanizacyjne Traktorek na zaproszenie firmy AGRO- MASZ z siedzibą w Strzelcach Małych, skorzystało z wycieczki dydaktycznej mającej na celu zapoznanie się z produkcją maszyn rolniczych.
W Zespole Szkół nr 3 we Włocławku odbyło się podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Portret Marii Grzegorzewskiej.
2 kwietnia przypadała 17 rocznica śmierci patrona naszej szkoły Jana Pawła II.
Szkolne koło PCK kolejny już raz wsparło działania na rzecz walczącej Ukrainy, biorąc udział w akcji "Szkoła ratująca życie".
W środę 30.03.2022 r. w naszej szkole odbył się turniej tenisa stołowego o mistrzostwo szkół średnich powiatu dębickiego.
Nasze Video
Nasze Zdjęcia