Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w SUWAŁKACH
Adres

ul. Ogrodowa 49

16-400 - Suwałki

woj.podlaskie

tel. 87 567-90-81

email: sekretariat@zs7.edu.pl

www: www.zs7.edu.pl

Nasze Wiadomości
Najlepiej czytającą klasą w pierwszym semestrze bieżącego roku szkolnego okazała się klasa 2 LT.
W poniedziałek – 20 marca – w klasie 2 HT odbyło się spotkanie edukacyjne z p. Joanną Adamczewską z Wigierskiego Parku Narodowego.
Góra Grosza za nami, Zebraliśmy łącznie 1227,59zł ! Cel Góry Grosza Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci (w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym) i rodzin. Głównym obszarem wsparcia jest: a) pomoc dla rodzinnej pieczy zastępczej b) pomoc dla instytucjonalnej pieczy zastępczej c) usamodzielnianej młodzieży z pieczy zastępczej d) programy dla rodzin zastępczych i adopcyjnych e) programy dla dzieci jak i dla osób z ich otoczenia f) lokalne programy w zakresie pomocy dziecku i rodzinie Dziękujemy wszystkim za każdy oddany gorsz. Piotr Lebioda
W dniu 16.02.2023 r. gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa i Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.
21 marca 2023 r. odbędzie się Dzień Otwarty w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach. Adres: ul. Ogrodowa 49 16-400 Suwałki Zapraszamy!
Poszerzając atrakcyjność lekcji wf., w miniony wtorek(14 marca) przy współpracy narciarskiego ośrodka WOSiR Szelment, wybraliśmy się z uczniami klas II poszusować na stoku.
Nasz nauczyciel Piotr Lebioda został wybrany najlepszym sportowcem roku 2022 w Suwałkach i powiecie suwalskim.
08.03.2023r. (środa) na hali sportowej naszej szkoły odbył się Turniej Piłki Nożnej Halowej Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły.
W ubiegłym tygodniu uczniowie klasy 2 LT, 2BT, 3BT i 4B4H uczestniczyli w wyjeździe na targi FERMA w Bydgoszczy – największych specjalistycznych targach dla fachowców z produkcji zwierzęcej.
W dniu 04.03.2023 r. na Zamku Królewskim w Warszawie nasz nauczyciel Pan Paweł Siedlecki odebrał statuetkę Nauczyciela na Medal z Województwa Podlaskiego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
W dniach 28 luty - 1 marca 2023 r. uczniowie klasy 2,3 i 4 Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych uczestniczyli w największych targach branży cukierniczej ExpoSweet 2023 w Warszawie.
1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Został on ustanowiony przez Sejm RP w 2011 r., aby upamiętnić tych, którzy po II wojnie światowej z bronią w ręku przeciwstawiali się narzuconej siłą władzy komunistycznej. Aby upamiętnić tą ważna datę zorganizowany został konkurs plastyczny oraz konkursie wiedzy o Żołnierzach Niezłomnych.
W czwartek w Zespole Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach odbył się bieg w ramach ogólnopolskiej akcji: Tropem Wilczym- Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Była to już 2 edycja biegu w zorganizowana przez nauczycieli wychowania fizycznego w naszej szkole.
Dnia 27 lutego 2023 r. odbyły się eliminacje szkolne do 4 edycji konkursu: Gotuj z klasą.
Nasze Video
Nasze Zdjęcia