Aktualności

W dniu 29 marca 2022 r. w pracowniach gastronomicznych ZS CKR w Kowalu odbył się Ogólnopolski Konkurs Kulinarny Wieprzowina w roli głównej. Obok szkoły głównym organizatorem było Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy Rzeczypospolitej Polskiej, a produkty, które były do dyspozycji uczestników, zostały sfinansowane z Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego. Konkurs adresowany był do uczniów szkół kształcących w zawodach gastronomicznych, prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
28 marca 2022 r. odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny Kwiaty w literaturze.
24 i 25 marca, w naszej szkole, po raz pierwszy odbyły się Dni Dawcy Szpiku. Finał akcji, podczas którego możliwe było zarejestrowanie się do Banku Dawców, poprzedzony był działaniami edukacyjnymi, przygotowującymi młodzież do podjęcia tej ważnej i odpowiedzialnej decyzji, jaką jest deklaracja gotowości oddania szpiku swojemu genetycznemu bliźniakowi.
W poniedziałek 28 marca br. w Ośrodku wypoczynkowym Hyrny w Zakopanem pani Halina Cimer Małopolski Wicekurator Oświaty uroczyście wręczyła dyplomy Stypendystom Prezesa Rady Ministrów.
W dniach 14 - 25 lutego 2022 w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jana Pawła II w Brzostku, jak co roku odbył się kurs: Wózki jezdniowe podnośnikowe z bezpieczną wymianą butli gazowej kat. II WJO.