Aktualności

Grupa wojskowa ZS CKR w Nadrożu odbyła w dniach 27 – 28 maja 2022 r. szkolenie wojskowe.
W Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu odbył się uroczysty finał konkursu literackiego PIĘKNO MAŁOPOLSKI – SŁOWEM OPISANE.
Nasz tegoroczny absolwent, Piotrek Godlewski znalazł się w wąskim gronie młodych ludzi, powołanych do Rady Młodych Rolników przy Ministrze Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Powołanie otrzymał z rąk Wicepremiera Henryka Kowalczyka. Piotrek w Radzie będzie reprezentował naszą szkołę oraz powiat ostrowski.
W dniu 31maja 2022r., na stadionie OSiR w Sokołowie Podlaskim odbyły się XXIII Mistrzostwa Powiatu Sokołowskiego LA im. Romana Lecyka.
W dniu 1 czerwca 2022 r. uczniowie z klasy 2PT pod opieką wychowawcy Pana Pawła Siedleckiego wzięli udział w warsztatach z Akademii Mleka, które poprowadził Łukasz Konik.
W dniu 27 maja 2022 r. Karolina Jastrzębska z klasy II TŻ, Oliwia Pietrzak z klasy III TŻM i Agata Warchoł z klasy II TŻ reprezentowały naszą szkołę na I Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Patriotycznej we Włocławku. Festiwal został zorganizowany przez Zespół Szkół Akademickich, a honorowy Patronat nad Festiwalem objął Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego - pan prof. Piotr Gliński.
Dnia 26 maja 2022 roku uczniowie klasy 3P4 i 3PT z opiekunami panią Małgorzatą Gajewską, panią Martą Falbowską i panią Łucją Minga wzięli udział w Dniach Otwartych Wydziału Technologii Żywności Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
Jak co roku w maju w naszej szkole odbywa się szkolny konkurs wiedzy o rolnictwie. W tym roku brali udział uczniowie z 3 F4 oraz 2LTa i 2LTb weterynarii. I miejsce wywalczyła Maria Jabłońska oraz ex aequo II miejsce Natalia Wasilewska i Nadia Ruszewska z klasy 2LTb. Zwyciężczyniom gratulujemy.
Ogólnopolski Międzyszkolny Konkurs Kulinarny Smaki Wsi 2022 rozstrzygnięty.