Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w KAMIENIU MAŁYM
Adres

Kamień Mały 89

66-460 - Witnica

woj.lubuskie

tel. 95 751-58-26

email: sekretariat@zsrkm.pl

www: www.zsrkm.pl

Nasze Wiadomości
W piątek 29 listopada 2019 roku w siedzibie Oddziału Regionalnego KRUS w Zielonej Górze odbył się etap wojewódzki konkursu Bezpieczeństwo i higiena pracy w indywidualnym gospodarstwie rolnym.
Dnia 25 listopada 2019 roku w naszej szkole odbyły się po raz drugi warsztaty florystyczne przeprowadzone przez florystę p. Mirosława Drohomireckiego – właściciela Pracowni Florystycznej Daisy w Kostrzynie nad Odrą.
Bardzo udane zawody rozegrały dzisiaj dziewczęta z naszej szkoły, które w składzie Weronika Wierzbicka oraz Dominika Maślana, pokonały drużyny z Witnicy oraz Kostrzyna nad Odrą podczas Powiatowej Spartakiady Młodzieży w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.
Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w ogólnopolskiej akcji Tydzień dobrego chleba i zdrowego stylu życia w szkole, uczestnicząc w przedsięwzięciach promujących zdrowy styl życia oraz podnoszących świadomość konsumentów na temat zdrowotnych właściwości chleba na zakwasie, wypiekanego tradycyjnymi metodami.
03 października 2019r. w Sali RCR w Witnicy, odbyła się uroczystość w trakcie, której Pani Małgorzata Łopatka Wiceburmistrz MiG Witnica, wręczyła 51 uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu naszej gminy Stypendium Burmistrza Miasta i Gminy Witnica oraz oznaki Wzorowego ucznia.
27 września 2019r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym odbyło się uroczyste nadanie imienia Dezyderego Chłapowskiego szkołom wchodzącym w skład zespołu szkół. Od 1 września 2019r. zarządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Technikum i Branżowa Szkoła I Stopnia w Kamieniu Małym otrzymały imię Dezyderego Chłapowskiego, wielkiego patrioty, generała i prekursora nowoczesnego rolnictwa na ziemiach polskich.
Początek roku szkolnego, to czas w którym podejmuje się zadania z zakresu integracji nowo utworzonych zespołów klasowych.
Dnia 31 sierpnia 2019 r. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym uczestniczył w Dożynkach Gminnych Świerkocin 2019 oraz 7 września 2019 r. w Dożynkach Powiatowych Miodobranie 2019 r. w Lubiszynie.
W dniu 5 czerwca Uczniowie klasy I technikum rolniczego na zaproszenie firmy Pioneer wzięli udział w imprezie plenerowej "Dni pola".
26 kwietnia 2019 r. w ZSCKR w Kamieniu Małym pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów technikum oraz słuchaczy kwalifikacyjnych kursów zawodowych.
31.03.2019 r. w Przemysławiu odbyły się jubileuszowe zawody XXXV bieg Śladami wiosny
W dniu 29.03 uczniowie uczący się w zawodzie Technik Rolnik oraz uczestnicy kursów kwalifikacyjnych R.3 wzięli udział w dniach otwartych w zakładzie produkcyjnym JOSKIN.
21 marca 2019 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym odbył się Dzień otwarty, z którego skorzystali uczniowie okolicznych szkół podstawowych.
XXVII Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Samorządowych w Witnicy.
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym po raz kolejny uczestniczył w XVII Targach Edukacyjnych ABSOLWENT 2019, które odbyły się 05 marca 2019 r. w Gorzowie Wlkp.
Nasze Video
Nasze Zdjęcia