Aktualności

W dniu dzisiejszym przy pięknej pogodzie na stadionie OSiR w Sokołowie Podlaskim odbyły się sztafetowe biegi przełajowe w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do zawodów przystąpiły wszystkie szkoły ponadpodstawowe z miasta.
Warsztaty z przetwórstwa uzupełnieniem wiedzy uczniów szkół rolniczych jest to projekt realizowany przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie wraz z partnerami: Zespołem Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie, Zespołem Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. K. Kluka w Rudce, Zespołem Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augusta Zamoyskiego w Jabłoniu, Zespołem Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Dobrocinie.
2 października 2020 roku to kolejna z dat, która na trwałe wpisze się w historię Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sokołowie Podlaskim.
Uczniowie ZSCKR w Bydgoszczy mają okazję poznać działanie najnowszych nowinek technicznych w praktyce.
Uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy byli uczestnikami wycieczki dydaktycznej na Tor Wyścigów Konnych Służewiec
W czwartkowe przedpołudnie, 1 października, odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży w indywidualnych biegach przełajowych w Sterdyni.
W Zespole Szkół CKR w Starym Lubiejewie po raz pierwszy odbyły się zajęcia z carvingu. Uczniowie klasy II Branżowej Szkoły 1 Stopnia w zawodzie kucharz wykonali z rzodkiewek podstawowe elementy dekoracji carvingowej. Za pomocą specjalnych narzędzi wyrzeźbili kwiaty o różnych kształtach, które umocowali na korzeniu imbiru. Elementem dodatkowym użytym do kompozycji były liście świeżej mięty. Dekoracje były bardzo urozmaicone. Uczniom gratuluję kreatywności w wykonaniu zadania.
Realizacja stażu pt. Wzrost kompetencji zawodowych szansą na efektywne prowadzenie działalności gospodarczej