Aktualności

Pierwsze tygodnie wakacji już na nami. Szkoła przygotowuje się do kolejnego roku pracy. Bez uczniów wydaje się niezwykle cicha i spokojna. Z nostalgią wspominamy dzień, kiedy była wyjątkowo radosna - Dzień Dziecka i zorganizowane dla jego uczczenia Igrzyska.
Mieliśmy przyjemność i zaszczyt gościć w murach naszej szkoły grupę absolwentów Technikum Ogrodniczego, którzy zdawali maturę w roku 1975. W nostalgiczną podróż po szkole zabrał ich pan dyrektor Roman Malicki w towarzystwie pani Marty Falbowskiej i Andrzeja Sakowicza.
W dniu 26 czerwca gościliśmy w naszej szkole Panie z Kół Gospodyń Wiejskich, które poznały sztukę rzeźbienia warzyw i owoców czyli CARVING.
Przy udziale wyjątkowych gości 24 czerwca 2022r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022 w ZS CKR w Starym Lubiejewie. Wśród nich znajdował się Poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej Marek Zagórski, przedstawiciele Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, Sejmiku Województwa Mazowieckiego, 22 Wojskowego Ośrodka Kartograficznego w Komorowie, administracji lokalnej, Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej, związków zawodowych oraz lokalnych banków.