Aktualności

Niektórzy swoje zainteresowania przekuwają w pasje. Miejscem gdzie można się realizować jest także szkoła. Do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Ziemi Dobrzyńskiej uczęszczają uczniowie, którzy pasjonują się sportem, rysunkiem, grają na instrumentach muzycznych czy zajmują się hodowlą drobiu ozdobnego
W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Jabłoniu odbyło się spotkanie z przedstawicielami firm Agrii i AGRO MASZ inicjujące współpracę w ramach akcji edukacyjnej "Faza na rozwój".
Dyrektor Zespołu Szkół CKR w Starym Lubiejewie, pan Roman Malicki zaprasza do udziału w II edycji Internetowego Konkursu Wiedzy o Szkole Podchorążych Piechoty w Komorowie. Konkurs pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi prowadzony w bezpiecznej formule online.
Firmy z branży rolniczej - Agrii Polska oraz AGRO-MASZ Paweł Nowak zaprosiły wszystkie szkoły prowadzone przez MRiRW do akcji edukacyjnej "Faza na rozwój".
Miło nam poinformować że w ogłoszonym w styczniu 2022 r Rankingu Techników Perspektywy 2022 otrzymaliśmy brązową odznakę.
Jaka jest pojemność prawidłowego espresso, dlaczego Arabica jest lepsza od Robusty, co to jest cafe ristretto?
redakcja2022-01-26
Jaka jest pojemność prawidłowego espresso, dlaczego Arabica jest lepsza od Robusty, co to jest cafe ristretto?