Aktualności

W dniu dzisiejszym tj. 14.05.2023 r. w godzinach porannych dwie grupy młodzieży wraz z opiekunami wyruszyły do Grecji.
W dniu 12 maja 2023 r. uczniowie z klas 1 FTI ( technik rolnik) i klasy 1 MT (technik agrobiznesu) pod opieką nauczycieli pracujących z młodzieżą wzięli udział w szkoleniu terenowym na polu pszenicy ozimej w szkolnym gospodarstwie.
W poniedziałek 15 maja 2023 r. do naszej szkoły zawitał przedstawiciel Wojskowego Centrum Rekrutacji z Włocławka. Zebrani w auli szkoły uczniowie klas starszych mieli okazję zapoznać się z możliwością wyboru ciekawej ścieżki życiowej, która związana jest z wojskiem.
Cieszymy się, że kolejni uczniowie oraz jak zwykle nauczyciele mają odwagę spróbować swoich sił podczas sportowej rywalizacji.
Fitoremediacja – czyste powietrze wokół nas oraz Operacja Czysta Rzeka w ZSCKR w Oleszycach pod hasłem WSZYSTKIE RĘCE NA POKŁAD.
W dniach 28.04-01.05.2023 odbyły się międzynarodowe zawody w Łucznictwie Konnym "12th International Mounted Archery Games Grunwald 2023".
28 kwietnia 2023r. w Zespole Szkół CKR w Starym Lubiejewie obchodziliśmy podwójną uroczystość: zakończenie nauki klas maturalnych i rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-Maja. W ten sposób społeczność szkolna włączyła się we wspólne obchody tego szczególnie ważnego dla Polaków święta.
Ranking Szkół Zwolnieni z Teorii to forma wyróżniania szkół ponadpodstawowych, które wspierają uczniów w działaniu społecznym. Nasza szkoła, jako jedna z obecnych w rankingu placówek, cechuje się innowacyjnym podejściem do edukacji i wsparciem dla uczniów w rozwoju kompetencji przyszłości.