Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augusta Zamoyskiego w JABŁONIU
Adres

ul. Zamoyskiego 4

21-205 - Jabłoń

woj.lubelskie

tel. 83 356-00-17

email: sekretariat@zsckrjablon.pl

www: www.zsckrjablon.pl

Nasze Wiadomości
W dniu 3 marca br. uczniowie klasy III FT oraz III MT uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do gospodarstwa rolnego położonego w Korolówce - Osadzie.
Walentynki to święto, które stanowi doskonałą okazję na zorganizowanie fantastycznej i związanej z tym tematem zabawy w szkole. 14 lutego 2020 r. Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole TURNIEJ WALENTYNKOWY W BADMINTONA.
"Bo coś w szaleństwie jest młodości, wśród lotu, wichru, skrzydeł szumu, Co jest mądrzejsze od mądrości i rozumniejsze od rozumu" Leopold Staff
2 stycznia 2020 r. zakończyła się w naszej szkole akcja "Góra Grosza". Była to już XX edycja ogólnopolskiej akcji, organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom.
W dniach 5 -6 luty 2020 r. w Lublinie odbył się ogólnopolski konkurs kulinarny "Bitwa na drobiowe smaki". Konkurs ten adresowany był do uczniów szkół o profilu gastronomicznym.
Dar życia jest bezcenny i jestem zobowiązany podtrzymywać we mnie jego światło. Antoine de Saint-Exupéry
4 października w ZSCKR w Jabłoniu odbył się Dzień Otwarty Z PIP. Zorganizowano go w ramach programu "Szanuj życie! Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym". Dzień rozpoczął się spotkaniem na sali gimnastycznej.
Opowiedz nam, moja Ojczyzno, Jak matka dzieciom ciekawym, O latach znaczonych blizną, Na wiekach chwały i sławy!
26 kwietnia odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas czwartych. Tego dnia po raz ostatni zabrzmiał dzwonek dla grupy ponad 50 uczniów, którzy spędzili w murach naszej szkoły cztery, prawdopodobnie najpiękniejsze lata swojego życia. Szkoły, w której każdy z nich pozostawił jakąś część siebie, przyjaźnie, sympatie, momenty radości jak i gorycz porażek.
16 marca 2019 odbyły się Mistrzostwa Szkół Rolniczych w tenisie stołowym pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Jana Krzysztofa Ardanowskiego.
28 lutego W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augusta Zamoyskiego w Jabłoniu odbył się I Międzyszkolny Konkurs Języków Obcych. Do udziału w konkursie zaproszono uczniów klas ósmych i klas III gimnazjum z okolicznych szkół.
27 stycznia 2019 r. uczniowie klas czwartych ZSCKR w Jabłoniu bawili się na swoim balu studniówkowym. Impreza rozpoczęła się o godzinie 18.00 w Domu Weselnym Jarmuł w Parczewie.
W czwartek 20 grudnia w ZSCKR w Jabłoniu zorganizowano Spotkanie z kolędą, w którym oprócz uczniów naszej szkoły wzięli udział zaproszeni goście – uczniowie ze szkół podstawowych w Gęsi, Kolanie i Paszenkach.
12 grudnia 2018 r. uczniowie klasy III MT pod opieką Beaty Waszczuk złożyli przedświąteczną wizytę wychowankom Domu Dziecka w Komarnie.
Nasze Video
Nasze Zdjęcia