Aktualności

Dzisiejsza sytuacja geopolityczna i pandemiczna odbiła się wielkim echem na światowych rynkach, wielu importerów zza naszej wschodniej granicy przestało dostarczać produkty co odbija się na cenach. Sytuacja ta najlepiej obrazuje, jak ważny jest ciągły rozwój oraz uniezależnienie gospodarstw.
Blisko 200 uczniów naszej szkoły uczestniczyło 22.04.2022 r. w finale akcji #SprzątamyDlaPolski
22 kwietnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Ziemi. W związku z tym, w naszej szkole nie mogło zabraknąć działań promujących zrównoważony rozwój, ochronę środowiska i życie w zgodzie z naturą.
W dniu 11 kwietnia 2022 r. w Białymstoku odbyła się Gala Plebiscytu Edukacyjnego 2021 Kuriera Porannego i Gazety Współczesnej. Nasz nauczyciel Pan Paweł Siedlecki zdobył w tym Plebiscycie I miejsce w mieście Suwałki oraz III w Województwie Podlaskim.
Ósmego kwietnia br. w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbyły się eliminacje okręgowe XLV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.
Umiejętności działania i współdecydowania o własnym otoczeniu młodzież może nauczyć się już podczas pobytu w szkole. Dobrym polem do działania jest Samorząd Uczniowski