Wyjazdy

Dnia 18 maja 2023 r. uczniowie klas trzecich Technikum wraz z wychowawczyniami, p. S. Kubiak i p. A. Włodarską, udali się na wycieczkę do Parku Trampolin w Toruniu, by miło i aktywnie spędzić czas w tym profesjonalnie wyposażonym obiekcie.
26 maja klasa II TŻ udała się na pieszą wędrówkę na górę Chełm. Nasza wyprawa zaczęła się w Stępinie a zakończyła w Bączałce.
W piątek 19 maja uczniowie naszej szkoły z klas IV MT, III MT, II MT i II ITL uczestniczyli w Dniu Otwartym Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
W piątek 19 maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w II etapie Akademii Przedsiębiorczości w SGGW w Warszawie.
W dniach 12-25 marca 2023 roku 12-osobowa grupa uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. Witosa w Leśnej Podlaskiej uczestniczyła w stażu zawodowym Erasmus+ w Grecji.
17 marca 2023 roku uczniowie klas II i IV Technikum kształcącego w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki wraz z nauczycielami Jolantą Błońską, Wiktorem Kałużnym i Ryszardem Dudzicem uczestniczyli w XXVIII Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach.
Ponieważ aktywność fizyczna jest ważna w dzisiejszych czasach, uczniowie klas I TŻiUG, I TMRiA oraz II TMRiA wraz z wychowawczyniami pojechali do Torunia do Jump Areny. Młodzież miło spędziła czas na trampolinach. Wyjazd sprzyjał nie tylko ogólnej poprawie kondycji, ale przede wszystkim integracji.
Wzorem poprzednich lat, nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali obóz narciarski dla młodzieży naszej szkoły. W dniach 26 luty do 5 marca br. uczniowie wraz z opiekunami spędzili wspaniały czas szusując na stoku Stacji Narciarskiej GrapaSki.
W środę 8 marca 2023 r. klasa druga, trzecia i czwarta Technikum kształcącego w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej uczestniczyła w targach odnawialnych źródeł energii ENEX w Kielcach. Dla miłośników energooszczędnych i ekologicznych technologii z sektora OZE to właśnie Kielce stanowią najważniejszy punkt na mapie Polski! 25. edycja targów Enex okazała się być rekordową pod wieloma względami. W Targach Kielce swoją ofertę zaprezentowało 323 firmy z 15 krajów, a kielecki ośrodek odwiedziło ponad 19,5 tysiąca zwiedzających. W tym samym czasie odbyły się również Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech.
Ponieważ kontaktu z teatrem nigdy dość, uczniowie klas II Tż oraz III Tż i Tm postanowili wybrać się do Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku na spektakl BALLADYNY w reżyserii Marka Mokrowieckiego. Towarzyszyły im wychowawczynie: p. Elżbieta Woźniak, Sylwia Kubiak i Anna Włodarska oraz polonistka - Monika Chabasińska.
Dnia 13 stycznia 2023 uczniowie naszej szkoły kształcący się w bloku mechanizacji rolnictwa wyjechali na zwiedzanie Międzynarodowych Targów Poznańskich, na których odbyły się Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA PREMIERY. Jest to ważne wydarzenie dla branży rolniczej, podczas której prezentowane są nowości produktowe, światowe agro premiery oraz innowacyjny sprzęt rolniczy na nadchodzący nowy sezon.