Sport

27 lutego 2023 roku odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa w tenisie stołowym. W zawodach uczestniczyło 41 uczniów. Rozgrywki toczyły się w kategorii dziewcząt i chłopców, systemem pucharowym do dwóch przegranych spotkań.
24.02.2023 r odbył się turniej w piłkę nożną halową o Mistrzostwo Województwa Podkarpackiego Szkól Rolniczych o Puchar Dyrektora ZSCKR w Nowosielcach.
Ze srebrnym medalem wróciły nasze szczypiornistki z Licealiady miejskiej w piłce ręcznej dziewcząt. Turniej odbył się w miniony wtorek, 21 lutego 2023 r. na hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Nowym Targu, a uczestniczyły w nim zespoły reprezentujące wszystkie szkoły średnie z Nowego Targu.
W środę 07.02.2023 odbyły się w Zespole Szkół nr1 powiatowe Igrzyska szkół ponadpodstawowych w tenisie stołowym.
W piątek 10 lutego uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego udali się na narty do Tylicza.
Mistrzem Polski szkół rolniczych w halowej piłce nożnej jest drużyna Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bogdańczowicach.
Reprezentacja naszej szkoły w składzie: dyrektor Andrzej Zdrojewski, Krzysztof Moraczewski, Rafał Jankowski, Krzysztof Kordyl i Bartłomiej Cieszykowski, wzięła udział w III Turnieju Siatkówki w Potoczku. Impreza sportowa odbyła się w dniach 18-20 listopada 2022 r. Nasi panowie razem z zawodniczką wypożyczoną z zaprzyjaźnionej szkoły w Potoczku, Moniką Widz-Krakowską, zajęła bardzo wysokie, 6 miejsce.
15 listopada b.r. odbyła się Licealiada ośrodka sportowego Nowy Targ w koszykówce dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiło 5 szkół nowotarskich, wśród których znalazła się również reprezentacja ZSCKR.
W dniach 21-23 października 2022 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu odbyły się Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty Szkół Prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Tenisie Stołowym. O puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryka Kowalczyka walka toczona była w czterech kategoriach: pracownicy Departamentu Oświaty i Spraw Społecznych MRiRW i dyrektorzy szkół; kobiety; mężczyźni do lat 40 oraz mężczyźni powyżej 40 lat. Wśród szkół, które wystawiły swoich reprezentantów były: Dobryszyce, Janów, Kowal, Lututów, Nadróż, Potoczek, Radom, Różaniec, Sejny, Stary Brześć, Suwałki
8 października w ZSCKR w Sokołowie Podlaskim odbyły się Mistrzostwa Polski Szkół Rolniczych w Przeciąganiu Liny. Mistrzostwa zostały objęte honorowym patronatem wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryka Kowalczyka.Organizatorem głównym zawodów była szkoła w Sokołowie Podlaskim oraz Polski Związek Przeciągania Liny.
4 października 2022 r. odbyły się powiatowe zawody w przełajach sztafetowych, w których nie zabrakło reprezentantów naszej szkoły.
22 września 2022r., w Starym Lubiejewie odbyły się eliminacje do Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych w Przeciąganiu Liny, w strefie I. Zawody odbyły się w trzech kategoriach: męskiej, żeńskiej i mieszanej. Wszystkie nasze drużyny walczyły zacięcie i dały z siebie wszystko.