Sport

W grudniu 2019 r. zakończyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt. Turniej został rozegrany w systemie "każdy z każdym". Dziewczęta zagrały bardzo dobre zawody, do ostatnich minut walczyły o zwycięstwo. Ostatecznie dziewczęta ZS CKR w Sokołowie Podlaskim zajęły II miejsce.
22 listopada 2019 r. w sali gimnastycznej ZSZ nr 1 w Pułtusku odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców.
26 listopada 2019 r. w sali gimnastycznej ZSZ nr 1 w Pułtusku odbyły się Mistrzostwa powiatu w halowej piłce nożnej chłopców. W zawodach wzięły udział wszystkie szkoły powiatu pułtuskiego. Nasza drużyna zajęła II miejsce ulegając jedynie gospodarzom zawodów. Skład drużyny: M. Lewandowski, P. Pochmara, M. Musieński, K. Łebkowski, D. Głodowski, R. Królak, A. Kurpiewski, D. Ausfeld, B. Soczyński, T. Grzywacz, P. Grad, A. Parzychowski
1 października na obiektach Miejskiego Ośrodka sportu i Rekreacji w Pułtusku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych. ZS CKR w Golądkowie reprezentowała drużyna chłopców. Po zaciętej walce nasi reprezentanci wygrali zdecydowanie, z przewagą ok 200 m z drużyną LO im. Piotra Skargi. Uczestnicy sztafety zostali udekorowani medalami, a kapitan drużyny Aleksander Śmietana odebrał z rąk dyrektora MOSiR dyplom i gratulacje dla całej drużyny.
Dnia 13 czerwca 2019 r. w Starostwie Powiatowym we Włocławku odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2018/2019 w ramach Licealiady. Na imprezę zaproszono dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu włocławskiego, w tym dyrektora naszej szkoły pana Andrzeja Zdrojewskiego, nauczycieli wychowania fizycznego: Krzysztofa Moraczewskiego i Rafała Jankowskiego oraz reprezentacje młodzieży
W maju 2019 r. odbyły się ostatnie zawody sportowe w ramach Licealiady. Rozgrywki piłki nożnej halowej wraz z finałami przeprowadzono się w hali sportowej w Baruchowie
22.03.2019 r. na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pułtusku, odbyły się Mistrzostwa powiatu w bigach przełajowych. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych wystartowali przedstawiciele LO im. Piotra Skargi w Pułtusku oraz reprezentacja ZS CKR im. J. Dziubińskiej w Golądkowie. Nasi uczniowie zajęli trzy pierwsze miejsca
16 marca 2019 odbyły się Mistrzostwa Szkół Rolniczych w tenisie stołowym pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Jana Krzysztofa Ardanowskiego.
16 marca 2019 r. w Ostrowi Mazowieckiej rozegrano Mistrzostwa Szkół Rolniczych w Tenisie Stołowym szkół podległych Ministerstwu Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
16 marca 2019 odbyły się Mistrzostwa Szkół Rolniczych w tenisie stołowym pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego.
Drużyna reprezentująca Zespół Szkół w Golądkowie wywalczyła pierwsze miejsce podczas Karnawałowego Turnieju Nauczycieli i Pracowników Oświaty w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora ZSCKR w Gołotczyźnie Rozgrywki odbyły się w sobotę, 23 lutego 2019 r. Była to już XX edycja turnieju. Nasza drużyna zmierzyła się ze 3 szkołami z Ciechanowa oraz z gospodarzami. Ostatecznie stanęliśmy na najwyższym miejscu na podium.