Sport
II Mistrzostwa Polski Szkół Rolniczych w Przeciąganiu Liny - brązowy medal drużyny męskiej ZS CKR w Starym Lubiejewie
8 października w ZSCKR w Sokołowie Podlaskim odbyły się Mistrzostwa Polski Szkół Rolniczych w Przeciąganiu Liny. Mistrzostwa zostały objęte honorowym patronatem wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryka Kowalczyka.Organizatorem głównym zawodów była szkoła w Sokołowie Podlaskim oraz Polski Związek Przeciągania Liny.

W mistrzostwach wzięło udział 12 drużyn męskich,12 kobiecych i 12 mieszanych, które awansowały ze swoich rozgrywek strefowych do tych zawodów finałowych.
Wielki sukces odniosła drużyna męska z ZS CKR w Starym Lubiejewie, zdobywając po bardzo ciężkich i pasjonujących walkach brązowy medal. Złoty medal zdobyła drużyna ZSCKR w Brzostowie, a srebrny ZSCKR w Radomiu.
Bardzo dobrze zaprezentowała się również drużyna naszych pań, która ostatecznie zajęła siódme miejsce w Polsce. Nasze dziewczyny w fazie rozgrywek grupowych uległy  ZSCKR w Rzemieniu i ZSCKR Radomiu,które jak się później okazało zdobyły złoty i srebrny medal, a nam uniemożliwiło to zajęcie dużo wyższej pozycji.