Konkursy i Warsztaty

W dniach 24-26 kwietnia 2019 r. w Zespole Szkół Spożywczych w Zabrzu odbył się finał II Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Kucharz. Jego organizatorem byłI gospodarze turnieju i Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach. Został on wprowadzony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej do wykazu turniejów i olimpiad tematycznych związanych z wybranym przedmiotem lub dziedziną wiedzy.
Gołotczyzna znowu na podium. Kolejny rok reprezentacja naszej szkoły zajęła pierwsze miejsce w kwalifikacjach OWIUR.
16 kwietnia w bibliotece szkolnej odbyło się wręczenie nagród przyznanych w konkursie ogłoszonym z okazji Światowego Dnia Poezji.
Sukces Karola Jarząbka - I miejsce - OWiUR , blok mechanizacji rolnictwa w okręgowych eliminacjach Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Bielsku Podlaskim.
Za nami pierwsza tura warsztatów z zakresu doradztwa zawodowego. W czwartek, 4 kwietnia, wzięli w niej udział uczniowie Publicznego Gimnazjum w Karniewie.
Tradycyjnie już młodzież mieszkająca w internacie przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. Witosa w Leśnej Podlaskiej reprezentowała naszą szkołę w VI Powiatowym Przeglądzie Tradycji Wielkanocnych.
Dobiegł końca II etap Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej, w której uczniowie ZS CKR w Kowalu w rankingu województwa kujawsko-pomorskiego nie mieli sobie równych zajmując I i II miejsce.
Uczniowie klasy III Technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych 20.03.2019 roku wzięli udział w warsztatach kulinarnych zorganizowanych w Dworze Droblin. Grupą młodzieży zaopiekował się Mistrz Kuchni Pan Marek Artyszuk.
19 marca 2019 roku w naszej szkole odbył się konkurs skierowany do uczniów ósmych klas szkół podstawowych i klas III szkół gimnazjalnych.
Finał Wojewódzkiej Olimpiady Młodych Producentów Rolnych 2019 organizowany przez Związek Młodzieży Wiejskiej odbył się11 marca 2019 roku na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie.
W dniu 4 marca 2019r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie odbyła się kolejna edycja Anglojęzycznego Konkursu Piosenki Walentynkowej.