Konkursy i Warsztaty

Dużym sukcesem uczniów naszej szkoły zakończył się konkurs Ojczyzna codziennie zorganizowany przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Związek Żołnierzy Armii Krajowej, Miasto Dębica oraz Instytut Pamięci Narodowej w Rzeszowie w 80 rocznicę powstania AK zorganizowali Konkurs Pocztów Sztandarowych.
W Zespole Szkół nr 3 we Włocławku odbyło się podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Portret Marii Grzegorzewskiej.
17 marca br. w Januszowicach odbył się finał Konkursu Mam zawód. Mam fantazję w konkurencji Mistrzowski agroserwis. Organizator konkursu to Województwo Małopolskie w ramach projektu Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II.
W piątek 25 marca w Podlaskiej Akademii Kulinarnej odbył się finał III edycji Wojewódzkiego Konkursu Gastronomicznego GOTUJ Z KLASĄ.
W dniu 23.03.2022 roku odbył się II konkurs orki pługiem zagonowym czteroskibowym Unia Grudziądz w zestawie z ciągnikiem marki New Holland TD5 105.
Finał Krajowy Olimpiady Młodych Producentów Rolnych dotyczący wiedzy o rolnictwie odbył się w dniu 18.03.2022 r. podczas pierwszego dnia targów rolniczych AGROTECH w Kielcach.
W dniu 17 marca 2022 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jana Pawła II odbyła się VII edycja "Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej".
Tegoroczna olimpiada odbyła się 14 marca 2022 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sandomierzu, w której wzięło udział 10 uczniów naszej szkoły.
16 marca w ZSCKR w Sejnach odbyły się szkolne eliminacje trzeciej edycji konkursu GOTUJ Z KLASĄ. Organizatorem kulinarnych zmagań jest Województwo Podlaskie.