Z życia szkoły

Nauczycielka ZSCKR w Bydgoszczy - p. Monika Grabowska jest w w gronie Laureatów Konkursu "Zawodowiec Roku 2022" .
No właśnie, mogło być słodko... Gdyby nie to, że na 6 osób przypadała tylko jedna pianka Marshmallow. Do tego trochę makaronu spaghetti, po metrze nitki i taśmy klejącej. Tak uczniowie klasy III HTR uczyli się pracy w grupie, podczas zajęć z zakresu zarządzania zespołem pracowników.
W dniu 7 marca 2023 r. do naszej szkoły przybyli uczniowie klasy V Szkoły Podstawowej w Kowalu wraz z wychowawczynią Lucyną Guziejewską, aby obejrzeć eksponaty znajdujące się w naszym Szkolnym Muzeum. Oprowadzającym był wicedyrektor Arkadiusz Ciechalski. Z wielkim zainteresowaniem młodzi goście zapoznali się ze starymi narzędziami, lampami naftowymi, naczyniami wypalanymi z gliny, które dawniej były w powszechnym użytku w gospodarstwie domowym i rolnym
28 lutego 2023 r. pan Marek Łucewicz – nauczyciel przedmiotów zawodowych, przeprowadził w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Leśnej Podlaskiej lekcję otwartą na temat pszczelarstwa połączoną z zajęciami praktycznymi w zawodzie technik weterynarii oraz technik żywienia i usług gastronomicznych.