Aktualności
Stypendia Burmistrza Miasta i Gminy Witnica dla uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym
03 października 2019r. w Sali RCR w Witnicy, odbyła się uroczystość w trakcie, której Pani Małgorzata Łopatka Wiceburmistrz MiG Witnica, wręczyła 51 uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu naszej gminy Stypendium Burmistrza Miasta i Gminy Witnica oraz oznaki Wzorowego ucznia.

Wśród tegorocznych wyróżnionych uczniów, znaleźli się przedstawiciele Technikum im. Dezyderego Chłapowskiego w Kamieniu Małym,, którzy otrzymali stypendium na rok szkolny 2019/2020 przyznane za uzyskanie bardzo dobrych wyników w nauce oraz wzorowe zachowanie w roku szkolnym 2018/2019.

Stypendystami Burmistrza Miasta i Gminy Witnica zostali: Aleksandra Adamcewicz, Magda Dubiel, Dominika Maślana, Wiktoria Rzemieniecka, Julia Bogacka, oraz Monika Rykała. Nagrodzony został również Paweł Muster, ubiegłoroczny absolwent naszej szkoły, który w czasie wakacji odebrał stypendium z rąk  Pana Dariusza Jaworskiego Burmistrza MiG Witnica. Wszystkim wyróżnionym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

R.W.

Fot. Mirosław Sztogryn