Sport
ZAWODY O PUCHAR DYREKTORA ZSCKR NOWY TARG w piłce siatkowej
W środę, 29 września 2021r. w naszej szkole odbył się po raz drugi Turniej o Puchar Dyrektora ZSCKR w Nowym Targu w piłce siatkowej. W zawodach uczestniczyło 69 uczniów, którzy stworzyli 9 drużyn reprezentujących swoje klasy.

Po zaciętej i emocjonującej rywalizacji udało się wyłonić najlepszą drużynę – klasę III technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, która obroniła zwycięski tytuł z zeszłego roku. Drugie miejsce zajęła klasa III technikum kształcącego w zawodzie technik agrobiznesu oraz technik turystyki na obszarach wiejskich, trzecie natomiast wywalczyła klasa IV technikum kształcącego w zawodzie technik weterynarii.

Zdrowa rywalizacja i głośny doping towarzyszyły tegorocznej odsłonie naszego Turnieju.
W tych  zawodach nie było przegranych, bo  najważniejszym celem imprezy była dobra zabawa i możliwość rywalizacji i konfrontacji z rówieśnikami. Nasz Turniej to również doskonały bodziec do podjęcia aktywności fizycznej i pracy nad swoją sprawnością, szczególnie po długim czasie zdalnego nauczania.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym drużynom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udziału w turnieju i wspólnie spędzony aktywnie czas!