Z życia szkoły
STUDNIÓWKA 2020
Studniówka to bez wątpienia dla młodych ludzi najważniejszy bal w życiu przed egzaminem maturalnym. Uczniowie klas czwartych w tą jedyną noc zapominają o nauce, by bawić się do rana. Tak też było podczas sobotniej nocy 11 stycznia 2020r. uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa bawili się na balu studniówkowym.

Tradycyjnie studniówkę poprzedziła  Msza Święta odprawiona pod przewodnictwem  Ojca Marcina Oparcika w Bazylice Leśniańskiej. Następna  część uroczystości studniówkowej rozpoczęła się zaproszeniem przez młodzież  przybyłych gości na salę balową w „Chacie Skansen” w Witulinie. Tegoroczny bal zaszczycili swą obecnością goście: Pan Marcin Duszek – poseł na Sejm, Pan Paweł Kazimierski - Wójt Gminy Leśna Podlaska, Pani Ewa Kulińska – przewodnicząca Rady Gminy Leśna Podlaska oraz Pani  Paulina Bogusz  – przewodnicząca Rady Rodziców ZSCKR w Leśnej Podlaskiej.

Pan Dyrektor Radosław Klekot po przywitaniu gości, rodziców i szczególnych słowach skierowanych do młodzieży dokonał oficjalnego otwarcia studniówki.

Po uroczystym wstępie, przygotowanym przez maturzystów, zabrzmiały takty poloneza. Nie zabrakło także życzeń, skierowanych przez naszych gości w przemówieniach okolicznościowych, do młodzieży, jak również do dyrekcji, nauczycieli, wychowawców oraz rodziców.

Były też podziękowania, życzenia i kwiaty od uczniów i rodziców.
Niezwykle ciepłe słowa skierowano do wychowawców klas maturalnych: Pani Danuty Kacik – wychowawczyni klasy IV Technikum  w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz Pani Marty Wiczuk– wychowawczyni klasy IV Technikum  w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych.

W radosnym nastroju tej jedynej nocy młodości i tańca wszyscy bawili się do białego rana. Dla przyszłych maturzystów był to bez wątpienia pierwszy najważniejszy, najpiękniejszy i niezapomniany bal w życiu.