Aktualności
Srebrna Tarcza dla ZSCKR Nowy Targ
Ranking Perspektyw to kopalnia wiedzy o szkołach w całej Polsce. Umożliwia porównywanie szkół i sprawdzanie ich sukcesów. Wskazuje te szkoły, w których warto się uczyć. Jest wielką, zbiorową fotografią polskiej edukacji. Z dumą i radością informujemy, iż Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im Augustyna Suskiego w Nowym Targu wspaniale prezentuje się na tej zbiorowej fotografii polskiej edukacji.

W XXII Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2020 ZSCKR Nowy Targ zajął 287 miejsce wśród techników w całej Polsce. Uzyskaliśmy, tym samym, srebrną tarczę. Jest to dla nas wielki sukces i dowód na to, że zapewniamy młodym ludziom sprzyjające warunki do zdobywania wiedzy, rozwijania pasji  oraz zainteresowań.

W rankingu liczyły się: osiągnięcia szkoły w olimpiadach, wyniki z egzaminów maturalnych i zawodowych. Na sukces ten  złożyły się systematyczna praca zarówno uczniów jak i nauczycieli, bogata baza dydaktyczna oraz sprzyjająca rozwojowi wyjątkowa atmosfera panująca w szkole na Kokoszkowie.