Z życia szkoły
Spotkanie po latach
10-12 czerwca 2022 – po dwóch latach covidowego przesuwania, najlepsza ekipa zjazdowa w historii naszego technikum, udanie odbyła swoje 40-to lecie matury, choć w istocie było to 42-lecie.

Absolwenci roku 1980 z klas A i B spotkali się wspólnie po raz czwarty (nie licząc tych kilku niewspólnych), tym razem w Góralskim Raju na Kowańcu.
Tradycyjnie pod ręką organizacyjną Irka Balickiego, Mirka Czapli i Janusza Opydo, jak zwykle w licznym składzie i dobrych nastrojach, oraz z niezmiennie nas zaszczycającą obecnością profesorów ze starej gwardii!

Gościliśmy pana dyrektora Bolesława Klicha, naszych nauczycieli – Ewę Gawryś, Jerzego Kanię i Witolda Lubieńskiego, i rzecz jasna naszych wychowawców – Halinę Sieczkę (klasa A), Helenę Jarosz i Edwarda Gawrysia (klasa B).

Nie bez przyczyny dziękujemy też kilku obecnym i wytrwałym koleżankom małżonkom, które jeszcze nie mają dość tych naszych spotkań… I chwała im za to! :)

Cóż, wydawało się, że powoli pora kończyć te przyjacielskie eskapady nieco już starszych panów, ale zjazd ten pokazał, że apetyt na ciąg dalszy wcale nas nie opuścił… :)

 

Janusz Opydo